Hoppo İpl cihazı kullananlar varmı

Eliffss1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
5
0
17
Merhabalarr ben evde lazer epilasyon yapmak istiyorum internetten araştırdım Philips markası çok övuluyor ama biraz abartildigini düşünüyorum çünkü arkadaşım aldı ve kullandı fakat pek faydası olmadığını söylüyor başka modeller nasil bilemem tabi. Neyse ben arastirirken hoppo diye bir markayı gördüm buz lazermis normalde 4.500 ama şuan kampanyadan dolayi 3.500 lira kullananların işine yaramış baya kötü yorum falan yok alsam mı almasam mı karar veremedim ama bunu almasam başka alamam çünkü fazla butcem yok Philips zaten hiç alamam en ucuzu bile 10 bin lira eğer kullananlar varsa yorum yazabilir mı ya da şöyle 5.000 liralık falan kaliteli bir marka falan varmi bildiğiniz (biraz uzun oldu kusura bakmayın lutfen)

Merhabalarr ben evde lazer epilasyon yapmak istiyorum internetten araştırdım Philips markası çok övuluyor ama biraz abartildigini düşünüyorum çünkü arkadaşım aldı ve kullandı fakat pek faydası olmadığını söylüyor başka modeller nasil bilemem tabi. Neyse ben arastirirken hoppo diye bir markayı gördüm buz lazermis normalde 4.500 ama şuan kampanyadan dolayi 3.500 lira kullananların işine yaramış baya kötü yorum falan yok alsam mı almasam mı karar veremedim ama bunu almasam başka alamam çünkü fazla butcem yok Philips zaten hiç alamam en ucuzu bile 10 bin lira eğer kullananlar varsa yorum yazabilir mı ya da şöyle 5.000 liralık falan kaliteli bir marka falan varmi bildiğiniz (biraz uzun oldu kusura bakmayın lutfen)
Tatlım ev tipi lazer hiiiiç duymadım, varsa da lumeadan bile pahalıdır. Uzman olmayan kişilere de yaptırmıyorlar

Lumea ve ipl konusuna gelelim.
Lumea kullanıyorum fena değil alınabilir. Dediğin markayı ilk kez duydum bilmiyorum.

İpl ve lazer olayına gelelim. İpl; lazer değildir. İpl geniş bantlı darbeli ışık atarak, yoğun ışık etkisi ile tüyü uyutur. Geç çıkmasını sağlar.
Lazer tek yoğun bir dalga boyu kullanarak atış yapar. İpl den daha güçlüdür. Daha da pahalıdır cihaz vs, ev tipi yok zaten riskli bir şey yanlış kullanılırsa.

Satın alacaksan da yaptıracaksan da iyice kafana yatsın öyle giriş bu işe.

Tüyün az ise bir şekilde azalır biter ama sürekli zaman aralığı artsada yapman lazım.

Neden dersen kıl kökün lazer ile öldü diyelim veya ipl ile uyuttun bırakınca çıkmaya devam eder. Lazerle öldü kök tamam ama insan vücudu yeni kıl kökü üretir canlı sonuçta olan döküldü yenisini de dökmen gerekiyor ara atışla bitirirsin.

Tüyün az ise ipl idare eder seni, ama yok diyorsan önce vücut tipine uygun cihazı iyi bir yere parayı kıy git seanslara, sonra ipl ile desteklersin. Senede bir kere de ara atış yaptırdın mı tamam

Ayy tesekkur ederim işte bana çok ucuz geldi ama kullananların yorumlari çok iyi muhtemelen alırım o beni idare eder baya