Elektrikli Mutfak Aletleri Homend katı meyve sıkacağı kullanan var mı?

ayeser__

mumlar yanar birer birer!
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
4.327
406
Bu markanın caycisini kullandım ve cok memnunum. Katı Meyve sıkacağının da özelliklerini okudum. Çok iyi ama gerçekte de öyle mi merak ediyorum. Kullananlar yorum yazabilir mi?
Hem Mandalina yi hem havucu iyi sıkalabilen bir sıkacak istiyorum.
Var mi böylesi?

Ben kendi evime mulinex xxl aldim.cok memnunum. Annemde homend aldi.benimkine gore daha küçük meyveleri kesmesi gerekiyor.daha az yer kapliyor.digeriyle ayni parcalardan olusuyor.yine temizleme isi Ayni.tek fark mulinex e göre küçük olmasi.motor gucu iyi.ben yinede mulinex derim.bütün bütün atiyorum daha cabuk sikiyorum.evdeki herkese yapiyorum cabucak

Teşekkür ederim cevap için.
Mulinex ve tefal aynı üreticiler mi? Tefal den bu Mutfak esyam çok kullanmadan bozuldu da. O markaya karşı olumsuz bir tutum gelişti bende. Şans

Ben homend yeni aldim iki kez kullandim guzel agiz kismini buyuk yapmisler cok ufaltmak gerekmiyo seside cok cikmiyo garsntisi bile duruyo 800 tl idi ben alirken almayi dusunurseniz konusabiliriz ben hevedlendim aldim vaktim olmuyo kullanmaya bosuna duruyo

800tl mi 80 tl olmasın oo...ben homendin nerdeyse bütün ürünlerini kullanıyorum fakat elimde öncden kalma katı meyve sıkacağım olduğu için onu yenilemedim henüz.bence sıkıntı çıkmaz bu markada

800 mü?

Homend dava acsa yeridir urunletden 4 kat kar talep ediyo diye parmaklar telefon klavyesine buyuk geliyo bakmadan onayladim
Kisacasi sesiz ve guzel bir urun yalniz birardak meyve suyu icin butun aparatlari yikamayi goze alamadigimdan kenarda duruyor cok da gerekli degil bence bu makinalar

Homend'in 3 adet aletini atmış biri olarak yorum yapayım. Çağrı merkezi inanılmaz sorumsuz, yetkili servisleri her türlü sorunun sizden kaynaklanmasını sağlamak için elinden geleni yapıyorlar. Çaycımız 2 hafta içinde paslandı, süpürgemiz 1 ay dolmadan çekmemeye başladı, mini robotumuz 2. ayında bozuldu. Süpürgemiz servisten geldiğinde üzerinde şu not vardı: 'Çok kirli ortamı süpürmemeye çalışın.' Bu kadar da terbiyesizler.

Aldınız mı bilmiyorum ama homend alırken beş kere düşünmenizi tavsiye ederim.

Bende de utusu caycisi ve kahve makinasi var cok cok memnunum caycisini bozdm bnm hatamdi ama servis evimden aldi sorunlari giderdi kreclenmesini falanda temizledi hic bir ucret odemeden evime teslim etti o yuzden katilamicam bu yorumunuza. Simdide kati meyve sikacagi almak istiyorum kullananlardan yorum bekliyorum

Bende de caycisi var da. Çok memnunum. Malzemesi çok kaliteli. O yüzden diğer Ürünlerini de çok merak ediyorum. Ama kullanıcı yorumu çok fazla yok.

Katı meyve sıkacagnı aldınız mı? Kod verebilirm en güzel modeli 150ye geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…