Home office & yeni bebiş

Yardımcı olur musunuz iş konusunda ben de arıyorum

13 haziran doğumlu 53 cm lik bir kolik cüce annesi olarak, şuan çalışmıyorum, hoş artık çalışabileceğimi de sanmıyorum.

Dünden örnek verecek olursam. Önceki gece Sabah 04.00 gibi eşimden devir aldım ve eşim 08.00 de evden çıktı akşam 17.00 gibi gelmesini hayal ederken göreve yazıldı ve 21.00 civarı geldi, geldiğinde ancak oturabildim emzirirkenki oturmayı oturmak saymıyorum çünkü sürekli sarsılmayı istiyor nihayetinde kollarımda bebem ayaklarım yerde sürekli sarsıntı yapıyorum yoksa son ses ağlıyor morarana kadar, eşimin dışarıdan getirdiği yemeği yerken o gün kahvaltı dahil hiç birşey yemediğimi o an fark ettim. Yemek bitti devir aldım bu defa eşim duş aldı uyudu, sabah 05.07 civarı meme uçlarımın(hep memede olmak istiyor), kollarımın ve ayaklarımın perte çıkması üzerine (kolik olduğu için sürekli yürümemi ve kucakta olmamı istiyor) sabah 09.00 de nöbete gidecek eşimi hüngür hüngür ağlayarak uyandırdım, yaklaşık bir saat ağladım (hormonlarınızın kontrolsüzlüğünü asla azımsamayın) ve ancak uyudum. 08.18 civarı bebeğimin çığlıklarına uyandım ve eşim üniformasıyla hala kucakta hobbidikletiyordu mor göz altları titreyen eller kollar.. bugün ise hala uyumadım yaklaşık 30-35 dk önce uyudu, ne zaman uyuyacağım bilmiyorum. Akşam yemeğim Doritostu. fakat şuan atak ağlaması başladı ve cevabımı burada kesmek zorundayım.

Şunu ekleyip gidiyorum, sağım (biberon) + emzirme besleniyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…