hizmet hastanesinde doğum yapmayı düşünene var mı aranızda?

canxoxzxuxm77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
76
0
hizmet hastanesinde doğum yapmayı düşünen var mı yada doğum yapan tanıdıklarınız var mı?bilgi verirmisiniz arkadaşlar

slm canım benim doktorum da öneriyor hizmeti birde bizim gelinimiz orda doğum yaptı kardeşimde bir dönem aynı hastanede doktordu askere gidince ayrıldı çok memnundu.doktoru Sait beydi gelinimizin.

zeynepcim benim doktorumda hizme hastanesini önerdi..doktorları falan tecrübeliymiş..doğum konusunda iyi ve tecrübeli bir hastanene olduğunu söyledi..şimdi sendende duyunca dahada rahatladım.çok saol canım

bende hizmet hastanesinde doğum yapacağım inşallah , süper bir hastane diyemem ama en azından temiz bir hastane fiyatları da diğer özel hastanelere göre uygun bence..

Canim süper bir hastane değil derken neyi kastettin..ama temiz dimi bide anestezi doktorlari bide yeni doğan ünitesi önemli bunlarla ilgili bilgin var mi

Canim süper bir hastane değil derken neyi kastettin..ama temiz dimi bide anestezi doktorlari bide yeni doğan ünitesi önemli bunlarla ilgili bilgin var mi

slm canım
süper değil derken hani belki bir acıbadem veya alman gibi olmadığını kastetmiştir arkadaşımız yoksa herşeyi var yenidoğanı falan mevcut.ctesi benim kontrolüm vardı doktorumla konuştuk ben Ethicayı da düşünüyordum çünkü kendiside onayladı hizmet veya ethica benim için aynı dedi.hatta ethicada ssk da geçiyor sizin için daha iyi dedi.benim doktorum Acıbadem den gelecek ve ben ücretli hastayım fakat ethicanın böyle bir kolaylığı varmış.bizde eşimle gezdik beğendik hastaneyi küçük fakat temiz bir yer.yenidoğan ünitesi var önemli olanda bunlar değilmi zaten?ne gerk var 8-10 milyar ödemeye herşey allahtan çünkü doktorlar aracı sadece.

zeynepözdil haklısın süper diil derken acıbademle amerikanla falan kıyaslanınca süper diil demek istemiştim :)
ancak ethicayı bi daha düşün istersen , hizmet hastanesinde de ssk'dan faydalanabilirsin , ssklılara normal doğum 1000 ytl hizmette ..
ethicada haziran ayında hastane enfeksiyonundan yenidoğan bir bebek ölmüştü ben bu yüzden uzak duruyorum o hastaneden , googleda search yaparsan gazetelerde çıkan haberleri okuyabilirsin.. bu hastane olayında o kadar hassasım ki tüm hastaneleri en ince detayına kadar araştırıyorum , duyduklarımdan sonra en mantıklısı avde doğum gibi geliyor ama onu da doktorlar yapmıyor maalesef

sağol canım bakarım tabiki biz ctesi gittik ziyaret ettik hastaneyi herşey normal ve iyi görünüyordu ama bakarım googledan.doktoruma sordum önerdi hizmetle arasında fark yok dedi,benim dr dışarıdan gelecek ve doğumuma o girecek hizmet 1500 istiyor ssk orda geçmiyor fakat ethicada böyle bir fark varmış.dr 1500+1500 hastane(
kısmet bakalım canım sağol.

Selam...Bende kısmetse Doğumumu Hizmet Hastanesinde yapıcam.Doktorum Hizmet hastanesi iyidir dedi.Yoğun Bakım üniteside varmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…