hızla kilo veriyorum eşlik etmek isteyen buyursun :)

sailor moon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
282
115
Bu ara hayatımda düzgün giden tek şey kilo verimim. Arkadaşlar 2 öğün düzenine oturttum yeme planımı ve Canan Karatay'ın dediği gibi sağlıklı yağlar ve proteinleri yiyorum, meyve sebze bol bol, olabildiğince su içiyorum ve kesinlikle şekerden ve undan uzak duruyorum paketli gıda tüketmiyorum. boyum 1.60 82.3kg ile başladım 11 nisanda. Arada pasta yemek gibi inanılmaz kilo verimini durduran bir şey yapmış olsam da bu gün yani 20 nisan sabah tartıda 78.4ü gördüm. normalde insülin direncim olduğundan gramla verirdim ben kiloyu. isteyenlerle birlikte devam edebiliriz. şimdilik bu günkü yemek planımı yazayım.

sabah 9.30da
mutlaka yumurta (ben en az 3 adet haşlanmış baharatlı ya da omlet şeklinde yiyorum siz ne kadar isterseniz o kadar yiyin 5 de olur 10 da yani),
çok tuzlu olmayan siyah/yeşil zeytin (sanırım genelde 10 12 tane falan yiyorum)
beyaz peynir (2 kalın dilim)
domates,salatalık, biber maydonoz, varsa nane, taze soğan ve marul, sınırı yok ne kadar yerseniz,
3 ceviz yiyorum genelde ama değiştirmem gerekirse kavrulmamış bir kuru yemişle değiştiriyorum. fındık yer fıstığı gibi,
varsa turp ve havuç da yiyorum.
süt ya da yeşil çay içiyorum.
aralarda çok acıkmadığım ve acıksam bile iş yerindeki yemek uygun olmadığı için sürekli su yeşil çay ve hibisküs çayı tüketiyorum. sıvılar uzun süre açlığı bastırıyor.
akşam olunca da eve giriş saatime bağlı,
evde tereyağı ya da zeytinyağı ile bir yemek hazırlıyorum ama havuç ve patates kullanmıyorum çok şekerli gıdalar oldukları için. mesela mantar çok iyi doyurduğu gibi yağ yaktırıyormuş bu akşam yemeyi planlıyorum.
tüm sorularınıza da açığım.

dikkatsizliklerle de olsa sürdürüyorum diyetimi henüz eşlik etmek isteyen çıkmadı. tek başıma da olsam devam edicem..

canım günaydın ortlama boy ve kilolarımız yakın bende karataya yakın besleniyorum 2 hafta oldu başlayalı
boy 1.63 kilo başlangıç 84.5 dün 80.8 di

dikkatsizliklerle de olsa sürdürüyorum diyetimi henüz eşlik etmek isteyen çıkmadı. tek başıma da olsam devam edicem..
ben de Karatay rejimini destekliyorum ama uzun zamandır tatlı konusunda kendimi durduramıyorum. daha önce Karatay ile 8 kilo vermiştim. geri de almadım. ama 10 kilom daha var.

Bu ara hayatımda düzgün giden tek şey kilo verimim. Arkadaşlar 2 öğün düzenine oturttum yeme planımı ve Canan Karatay'ın dediği gibi sağlıklı yağlar ve proteinleri yiyorum, meyve sebze bol bol, olabildiğince su içiyorum ve kesinlikle şekerden ve undan uzak duruyorum paketli gıda tüketmiyorum. boyum 1.60 82.3kg ile başladım 11 nisanda. Arada pasta yemek gibi inanılmaz kilo verimini durduran bir şey yapmış olsam da bu gün yani 20 nisan sabah tartıda 78.4ü gördüm. normalde insülin direncim olduğundan gramla verirdim ben kiloyu. isteyenlerle birlikte devam edebiliriz. şimdilik bu günkü yemek planımı yazayım.

sabah 9.30da
mutlaka yumurta (ben en az 3 adet haşlanmış baharatlı ya da omlet şeklinde yiyorum siz ne kadar isterseniz o kadar yiyin 5 de olur 10 da yani),
çok tuzlu olmayan siyah/yeşil zeytin (sanırım genelde 10 12 tane falan yiyorum)
beyaz peynir (2 kalın dilim)
domates,salatalık, biber maydonoz, varsa nane, taze soğan ve marul, sınırı yok ne kadar yerseniz,
3 ceviz yiyorum genelde ama değiştirmem gerekirse kavrulmamış bir kuru yemişle değiştiriyorum. fındık yer fıstığı gibi,
varsa turp ve havuç da yiyorum.
süt ya da yeşil çay içiyorum.
aralarda çok acıkmadığım ve acıksam bile iş yerindeki yemek uygun olmadığı için sürekli su yeşil çay ve hibisküs çayı tüketiyorum. sıvılar uzun süre açlığı bastırıyor.
akşam olunca da eve giriş saatime bağlı,
evde tereyağı ya da zeytinyağı ile bir yemek hazırlıyorum ama havuç ve patates kullanmıyorum çok şekerli gıdalar oldukları için. mesela mantar çok iyi doyurduğu gibi yağ yaktırıyormuş bu akşam yemeyi planlıyorum.
tüm sorularınıza da açığım.

Canım benim selam....
Çok sevindim senin adına kendine geldiğini düşünüyorum.
Ben de başka bir arkadaşın topigindeyimm.
Yürüyüş yapıyor musun?
Imkanın vara lütfen lütfen yürüyüş yapp inanılmaz kilo verdiriyoo.
Hele senn Yediklerine de dikkat ediyormussun kii üstüne yurusen çok çok daha hızlı verirsin kilonu.
Birde benim yeni kesfettigim bir yöntem var Olumlama yapıyorum.
Beynime kodlar gönderiyorum..
Yediklerim bana yetecek. Çok bile fazlaya gerek yok diyeceksin.
Yediklerim benii tok tutacakk acimayacagim gibi gibi net komutlar ver.
Inanki işe yarıyor.
Seni öpüyorum çok çok♡♡♡
Istersen o topige gell motive olursun etiketlerim ne dersin.

Geldim canım .Bende bir türlü karar verip baslayamayanlardanim.Ama bugün öğrencilerle oynayıp çabuk yorulunca anladım.neden vücuduma zarar veriyorum.Sabah kahvaltı menüsü ve yaptıklarımı yazarım.hayırlı olsun kolay gelsin bize

Gelen arkadaşlar kendiniz için bir adım atmanıza çok sevindim. mavimli mavimli canım iştahını kesmek için tarçın tüket tatlı krizine bile girsen kesecektir. P PERSONA NON GRATA_ canım kahvaltını çok iyi etmeye özen göster yoksa devamlılık sağlayamazsın ben de arkadaşlarımla çıksam bile uygun şeyler seçmeye gayret ediyorum. göbeğim falan gitti. Nefs Nefs ablaığım valla toplamak zorundayım kendimi. bana tek fayda yine kendimden. Allah beni korudu die düşünüyorum. Topiğe de seve seve gelirim :)

Sabahları kahvaltı yapmaya çalışıyorum.
Sabah kahvaltisi:
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
Domates salatalik
5 zeytin
Şekersiz çay
Bol su içiyorum tenefuslerde şekersiz cay

Sabahları kahvaltı yapmaya çalışıyorum.
Sabah kahvaltisi:
1 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
Domates salatalik
5 zeytin
Şekersiz çay
Bol su içiyorum tenefuslerde şekersiz cay
benim uyguladığım beslenme biçimi karatay olduğu için tahıl ve tahılla yapılmış şeyleri tüketmemeye özen gösteriyorum. ayrıca bence kahvaltınızın miktarını arttırabilirsiniz. daha çok acımamak için gün içinde

benim uyguladığım beslenme biçimi karatay olduğu için tahıl ve tahılla yapılmış şeyleri tüketmemeye özen gösteriyorum. ayrıca bence kahvaltınızın miktarını arttırabilirsiniz. daha çok acımamak için gün içinde
Bu kahvaltı beni doyuruyor canım.öğlen çorba salata ve bir kase yoğurt yedimi daha acıkmadım.bir kaç gün daha devam edersem tamamdır.artık vücutta alınacağı için kolay olacak.

geçen hafta misafirim vardı
ama 79.4 oldum bende şükürler olsun
cumartesi tartı günüm gelecek hafta cumartesiyi iple çekiyorum bakalım

X