Hıv olabilir mi

melekmina7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
43
22
28
Arkadaşlar merhaba bu konu hakkında hiç bir fikrim yok kadın doğumcuya randevu aldım ama merak ediyorum aranızdan bilenleriniz varsa çok mutlu olurum afedersiniz popo aramda ve genitalle bacağımın içine doğru olan tarafta sivilce gibi ama kesinlikle sivilce değil kırmızı su kabarcığı gibi böyle sanki ben gibi ama kırmızısı 2,3 senedir geçmeyen bir şey var bugün başka bir yerimde daha çıkınca şüphelendim ve burda bilgi sahibi olmak istedim bu arada evliyim

kiz onun adi hpv
ogren de git, rezil olma.
ben gecen aylarda birkac yillik rutin kadindogum muayanesine gittim, smear falan. aklimca hpv testi isteyecegim, çok bilincliyim ya 😂 doktordan israrla hiv testi istedim. doktor smeari cift eldivenle aldi, kan alan kadin kanimi cift eldivenle aldi. tam icimden dedim "vebali miyim ne bu cift eldiven" ki o an anladim yanlis kelime söylediğimi 🫣🫣
sonradan cok utanma, bosu bosuna da kan verme. hpv baktir, hiv degil (eger şüphen yoksa)

kiz onun adi hpv
ogren de git, rezil olma.
ben gecen aylarda birkac yillik rutin kadindogum muayanesine gittim, smear falan. aklimca hpv testi isteyecegim, çok bilincliyim ya 😂 doktordan israrla hiv testi istedim. doktor smeari cift eldivenle aldi, kan alan kadin kanimi cift eldivenle aldi. tam icimden dedim "vebali miyim ne bu cift eldiven" ki o an anladim yanlis kelime söylediğimi 🫣🫣
sonradan cok utanma, bosu bosuna da kan verme. hpv baktir, hiv degil (eger şüphen yoksa)
Tamam teşekkür ederim size de geçmiş olsun

X