HIV GİBİ Mİ DURUYOR BAKIN NOLUR

sevval1997

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
97
5
karnımda böyle şeyler farkettim koyu renk olan bir hafta önce çıktı sinek ısırığı gibiydi şu an böyle. diğerlerini de bugün fark ettim. 5 hafta önce korunmasız ilişki yaşadım.sizce HIV lekesi böyle olabilir mi kuruntu mu yapıyorum yoksa? ateş sancı ağrı gibi belirtiler hiç olmadı.
IMG_1369.jpeg

Hiv in böyle leke yapması için ilerlemesi gerek 5 hafta önce hiv bulaşmış olsa dahi şuan leke yapacak kadar belirti vermez Bi doktora görünüp test verin bidaha da korunmasız ilişki yasamayin

Hiv in böyle leke yapması için ilerlemesi gerek 5 hafta önce hiv bulaşmış olsa dahi şuan leke yapacak kadar belirti vermez Bi doktora görünüp test verin bidaha da korunmasız ilişki yasamayin
yani bi de bikaç saat içinde azaldı kızarıklık hiç olsa böyle olmazdı dimi sadece ne olabilir onu anlamak istiyorum

karnımda böyle şeyler farkettim koyu renk olan bir hafta önce çıktı sinek ısırığı gibiydi şu an böyle. diğerlerini de bugün fark ettim. 5 hafta önce korunmasız ilişki yaşadım.sizce HIV lekesi böyle olabilir mi kuruntu mu yapıyorum yoksa? ateş sancı ağrı gibi belirtiler hiç olmadı.
Eki Görüntüle 3453832
Eger korkuyorsaniz istanbuldaysaniz sisli belediyesi kimliksiz elisa testi yapiyor gidip test yaptirabilirsiniz sinek isirigi gibi bence bu

İstanbul Şişli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü kimlik bilginizi vermeden elisa testi verebiliyormussunuz bir bakin isterseniz numarasi falan vardır
teşekkürler. yani hiçbi belirtim yok aslında sırf şu gördüğünüz fotoğraf yüzünden rahatsız oldum ne bu diye. ilişkim de öyle şüpheli değildi aslında.

teşekkürler. yani hiçbi belirtim yok aslında sırf şu gördüğünüz fotoğraf yüzünden rahatsız oldum ne bu diye. ilişkim de öyle şüpheli değildi aslında.
Bazen beni de korku sariyor hicbir bulgum olmamasina ragmen korkup test veriyorum benim de ayni sekilde supheli bir iliskim olmadi cok sukur negatif aliyorum bence icinizin rahat etmesi acisindan siz de verin

Eki Görüntüle 3453832
merhaba test verdiniz mi acaba

X