Histeroskopi Sonrasi Kacinci ayda gebe kaldınız

Teşekkür ederim canım Şükür geçti doktorum iyi olduğu için ilk defa böyle rahattım bir sorunda yok dedi doktor sadece corasprin ve eşimde bit ilaç önerdi onu kullanacağız gelecek aya inşallah denemeye başlayacağız dediklerin de aklımda çok çok teşekkür ederim

Rica ederim canım iki kişiye çok dua etmiştim ve dün hamile olduklarını öğrendim inşallah ilk denemede yüzün gülsün mucizene kavuşursun

Rica ederim canım iki kişiye çok dua etmiştim ve dün hamile olduklarını öğrendim inşallah ilk denemede yüzün gülsün mucizene kavuşursun
Hamile annelerin sesini rabbim daha erken duyarmış Gerçekten benimde bir mucizem olursa sana kesinlikle haber vereceğim bana çok iyi geldin sevgili anne

Merhaba hamile kaldınız mı acaba bana da 10 gün önce aynı işlem yapıldı siz hangi doktora yaptırdınız

Ben o kadar aradım ki çok gözyaşı döktüm canım o yüzden seni çok iyi anlıyorum .Dualarım seninle inşallah canım
Merhaba acaba histeroskopi sonrası normal yoldan mı gebe kaldınız bende histeroskopi oldum polipler vardı hsg de sağ tüp tıkalı çıktı ama film çekme esnasında açtılar

Adete 5 günüm var erken gebelik testi yaptım bembeyaz ilişkiden 11 gün geçti gerçekten yoruldum
Üzülmeyin herşeyin vakti saati var sen tevekkül et Allah a sığın canım . Bizlerde o yollardan geçtik çok ağladım tek çizgi görmekten yorulmuştum . Çok şükür ki vakti geldi ve Rabbim ol dedi oldu . O yüzden üzülme ,çabala ki Rabbim versin canım Bekle bakalım geç döllenme olur ,bu ay olmazsa diğer ay olur inşallah

Testi mi erken yaptım çok mu acele ediyorum diyorum her test yaptığımda çizgi çift oldu amz sağlıksız gebelik yaşadım hep umarım beklemediğim bi mucizeyle gelir Benim de uzun sürecim oldu bitsin istiyorum artık çevremde herkes hamile çocuk sahibi artık yoruldum ne kadar dua etsem ne kadar ağlasam da artık dinmiyo acım

Kafanızdan bütün olumsuzlukları atın sıfırdan başlayın inanın işe yarıyacak kilonuz fazlaysa vermeye çalışın ve sağlık için spor yapın . Adet bitiminin 7. günü zeytin yağında incir kürü uygulayın ve yumurtlama dönemine kadar kullanıp bırakın ve bol bol su için . Olacağına hep inan ve bol dua et . İnşallah ben inanıyorum bir kaç aya kalmaz güzel haberini alcam olmasaydı şuan benim olmazdı ,şu kulağım neler işitti neler duyduda çok gözyaşı döktüm Rabbime sığındım . Şimdi beni kıranlar beni el üstünde tutuyor seni çok iyi anlıyorum ve hep dualarımdasın inşallah

Yapışıklık olabilir canım doktor rahim filmi çektirmedimi
Merhabalar cnm.rahim filmi cektirecegiz..Benim başıma birçok şey geldi.dogal yollarla gebe kalıyordum ama düşük oluyordu.sonra histeroskopu yaptırdım bidaha gebe kalamadim.Deprwsyona girdim aşırı stres yaptım doktorlar yumurta rezervinin çok azalsigini söylüyor.neolacak bilmiyorum.tup Bebek yapmamız gerekiyomus artık.

Kafaya takmamaya çalış canım , histeroskopi sonrası yapışıklık olmuş olabilir . Dediğimi yap inşallah fayda görürsün rahim filmini çektirdikten sonra korunma derim ,inciride geceden zeytinyağında bekletip sabah aç karınla ye düzenli şekilde yumurtlama dönemine kadar inşallah fayda görürsün . Benim durumum daha vahimdi , depresyondu ,kaygı stresti derken vallahi saçlarım ağarmıştı . Stres yapmadım oluruna bıraktım dua ettim incir kürünü denedim ve hamile kaldım inşallah sende kalacaksın yeterki stres yapma

Merhabalar cnm 3 gün oldu gebe oldugumu öğrendim bu bir mucize olmalı.Tekrarlayan dusuklerimden sonra gebe kalamiyordum.Hatta yumurta rezervin çok az dediler tüp bebekle bile çok düşük ihtimal verdiler..Tüp bebek yapacaktık.Artik.Bir baktık ki mucize oldu gebeyimm.Duanizi bekliyorum inşallah bukez kucagma almak nasip olur.Onceden 3 kez kaybetmiştim bebeklerimi

Çok sevindim gebe olmana korkma canım inşallah sağlıcakla alırsın kucağına

Selam kizlar, histereskopi operayonu sonrasi hamile kalip normal dogum yapan var mi?
Ben su an hamileyim seneler once rahim genisletme operasyonu olmustum bir sakinca olusturur mu normal dogum icin merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…