histeroskopi polip

Mavibirkalp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
541
217
Merhabalar bayanlar ben geçenlerde rahim filmimde polip olduğunu öğrendim 1cm yakın Aldırmam gerekiyormuş. Özel hastaneler çok pahalı old.için araştırma hastanelerini araştırıyorum. istanbul edirne tekirdağ bölgelerinde aldıran oldu mu?Oldu ise hangi devlet hastanesinde oldu nasıl bir işlem oluyor çok canım sıkılıyor bu duruma yardımcı olursanız sevinirim.
AYRICA
çapa araştırma,kanuni sultan süleyman e.arastırma,çamsakura araştırmstanelerinde histeroskopi olan var mı?
bu arada rahim filmimi önceki ay echomar da 2200tl çektirdim memnun kaldım araştıranlarada bilgi olsun:)

Ben iki kez histeroskopi ameliyatı oldum hiç korkulacak bir şey değil, çok basit bir ameliyat ve sonrasında da birşey hissetmiyorsunuz çok fazla. Ilki normal devlet hastanesinde oldu, geride büyük bir polip kalmıştı onu alamadı doktor tip fakültesindeki bir prof doktora yönlendirdi, eskisehirdeyim bu arada. Dediği doktora gittim ve kısa sürede ameliyat oldum . Üniversite hastanelerinde bu konuda uzman doktorlar oluyor.

Ben baska ulkenin devlet hastanesinde oldum. Anestezi verdiler mi emin bile degilim. O kadar rahatti ki. Sonra da yurudum ciktim hastaneden. Covid zamaniydi refakatci falan almiyorlardi. Cok basit bir prosedur yani. Hic panik yapmayin.

Ilişkide ağri ve ara kanama yapıyor muydu?
Operasyon sonrası iluski yasak mi bir ay, öyle okumuştum.

Ben baska ulkenin devlet hastanesinde oldum. Anestezi verdiler mi emin bile degilim. O kadar rahatti ki. Sonra da yurudum ciktim hastaneden. Covid zamaniydi refakatci falan almiyorlardi. Cok basit bir prosedur yani. Hic panik yapmayin.
Kac cm di, ilişkide ağrı, ara kanama yapıyor muydu?

Kac cm di, ilişkide ağrı, ara kanama yapıyor muydu?
Bilmiyorum boyutunu. Devlet hastanesi ve yurt disi olunca tyrkiyedeki tecrubelerimizden cok farkli okuyor. Ara kanama yapacak kadar kalmadi vucudumda. Dusukten sonra polip var dedi. histeroskopi randevusu ayarladi. Iliskide de agri hatirlamiyorum ama o zaman iliski yasamamis da olabilirim, psikolojim iyi degildi.

Şimdi iyisin inş psikoloji olarak?