Histeroskopi ameliyatı sonrası adet gecikmesi

Hanımlar merhaba benim sorunum biraz konu dışı ama şöyleki 1 yıl süreyle iki düşük yaşadım sebebini araştırmak istediğimde 3 düşük sonrası arastildigini söyledi doktorlar son krtajimi geçen sene olmuştum ondan sonra hiç korunmadik 20 gün önce başka doktora gidip başımdan geçenleri anlattım önce kan değerlerine bakılmasını sonra rahim filmi çekilmesini istedi rahimde yapışıklık tan şüphelendi adetinin 3 günü gel bakalım dedi ama ben 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim tamamen plansız gelişti şimdi eğer doktorun tahmini doğruysa yani rahmimde yapışıklık varsa bu gebeliğimde de bir sorun yasarmiyim

Stres yapmayın inşallah bi sıkıntı yokturdur rahat olun herkes de farklı belirtiler verebiliyor sonu güzel olsun

Merhaba, evet benim görüntüme çok benziyor 5 doktora gittiysem 3ü ameliyat dedi yaş ilerliyor zaman işliyor bende son çare olarak ameliyat oldum başka bi sorun gözükmüyordu tek engel T rahim olmamdı şükür oldum bitti çarşamba günü ilk kontrolüme gidicem. Ameliyat konusunda da doktorlar tamamen ikiye ayrılmış kimi ameliyat olman gerek diyor kimi gerek yok diyor 3.senenin sonunda ameliyata karar verdim

Aslında ameliyat konusunda olmak zorundayım galiba çünkü genetik temiz kan pıhtılaşması çok düşük düzeyde ki oksapar 6000 kullandım yine de öldü bebekler tüm gebeliklerime ilk denemede hamile kaldım düşüklerin sebebi t rahimden başka bir şey çıkarsa ameliyatı olup ya tekrar düşük yaparsam korkusu sardı 11 ayda 3 defa kürtaj oldum ne psikolojim kaldı ne bünyem dayanıyor

Inşaallah sağlıklı bi gebelik olur sıkıntı yaşar mısın hiç bi fikrim yok ama kendini bu kadar stres altına sokma rahat ol kan degerlerini takip et duzenli artis oluyor mu, doktoruna söyle böyle bi durumum var sıkıntı olur mu diye Allah yardimcin olsun şifa versin canım

Benimde 2 kimyasal oldu kürtaj vs. olmadı en son gittiğim doktor tek engel bu gözüküyor dedi hiç beklemeden ameliyat oldum hamile kalsamda acaba düşecek mi rahim dar ya gelişmezse diye sıkıntı yaşamayı göze alamadım çok zor bi durum seni çok iyi anlıyorum eğer aklında ameliyat varsa gecikmeden ol bence 1 sene içinde 3 kürtaj çok zor

12 doktor gezdim canım önce hsg ye gerek yok bir dış gebelik geçirmişsin abartıyorsun dediler sonra düşük yaptım hsg çektiler t rahimi gördükleri halde bu değil sebep kan pıhtılaşması dediler bir daha kalbi durunca da ya istersen işim garanti olsun dersen Rahmi düzeltelim dediler bu son doktor profesör hsg ye baktı doktor risk almış düşük olmasaydı bile erken doğum yapardın niye riske attı dedi çok zor günler geçirdim hala da geçiriyorum son kürtajı olalı iki gün oldu daha Rabbim kimseye yaşatmasın sana da çok geçmiş olsun Allah en hayırlısını nasip etsin inşallah

Baya da doktora gitmişsin gerçekten de düşüklerin sebebi rahim şeklin gibi görünüyor ben hsg cekildim sonrasında ofis histeroskopi yapıldı tanı amaçlı doktor rahim dar genişletmemiz lazım dedi öyle karar verdik. Bu da benim rahim filmim

Eklentiler

• 20201001_164734.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 102
Evet benziyor canım inşallah çaresi budur Rabbim daha fazla acı yaşatmasın adet olduktan sonra yaparım operasyonu dedi bakalım neler yaşayacağız daha acılarımızın tekrarı olmasın inşallah

Evet benziyor canım inşallah çaresi budur Rabbim daha fazla acı yaşatmasın adet olduktan sonra yaparım operasyonu dedi bakalım neler yaşayacağız daha acılarımızın tekrarı olmasın inşallah
Amin amin. Inşallah hakkında hayırlısı olur Rabbim şifalar versin , Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin bizim imtihanımız da bu Allah sabrını veriyor

kızlar son durumunuz ne oldu ben de histeroskopi olmuştum haziranda henüz adet olamadım
Konuyu açtıktan 2 sonra adet oldum 41.günü, ilaç bittikten sonra 10 gün için de olması normalmiş. 1 ay daha korundum tekrardan adet oldum bu ay denemelere başlıyacağız inşallah hayırlısı

Konuyu açtıktan 2 sonra adet oldum 41.günü, ilaç bittikten sonra 10 gün için de olması normalmiş. 1 ay daha korundum tekrardan adet oldum bu ay denemelere başlıyacağız inşallah hayırlısı
2 gün mü canım adet söktürücü mü verdiler ben bugün sordum bugün adet olmam gerekiyordu 1o gün içinde gelmezse haber verin dediler ilaç verilmedi henüz

2 gün mü canım adet söktürücü mü verdiler ben bugün sordum bugün adet olmam gerekiyordu 1o gün içinde gelmezse haber verin dediler ilaç verilmedi henüz
Hayır canım kendiliğinden adet oldum ilaç bittikten 6 gün sonra adet oldum. 10 günü tamamlayın eğer olmazsanız ilaç verirler

Rica ederim canım
Ben rahim t şeklinde olduğu için oldum düşük yapmıştım buna bağlı sen ne için oldun
Canım selam benim de rahim t şeklinde çıktı Histereskopi olacağım yücel karaman ı düşünüyorum ama kafam cok karısıyor arasıtrdıkça senin sürecin nasıl oldu kime gittin şuan durumun nasıl

Merhaba canım benim rahim şekli düzeldi suan hamileyim süreç şu şekilde oldu gittim histereskopi oldum yapışıklık olmaması için sonda taktı doktor 5 gün sonra çıktı günde 3 tane estrofem kullandım sonra günümde adet oldum çok yoğun adet gördüm sonraki aylar normale döndü Herseyim
Hangi sehirdesin

İstanbuldayım kuzu sen peki kaçıncı ay hamile kaldın Histereskopiden sonra ve doğal yolla mı çok üzüldüm ilk duyduğumda ama sizin gibi örnekler görünce de umut oluyor

İstanbuldayım kuzu sen peki kaçıncı ay hamile kaldın Histereskopiden sonra ve doğal yolla mı çok üzüldüm ilk duyduğumda ama sizin gibi örnekler görünce de umut oluyor
Histereskopiden sonra 1 yıl olmadı ama ben hiç normal denemedim ameliyat sonrası tüp bebeğe başladım olmadı hormonlarda bozuldu tedavinin etkisiyle normal denediğim 5 ay falandır ve şöyle canım benim artık ümidim yoktu olmayacağını kabullenmiştim hiç beklemediğim anda oldu sende umudunu kaybetme ama t rahim kesinlikle düzeltilmeli ben o yüzden bebeğimi kaybettim

Merhaba histeroskopi oldum 2 ay önce adetlerim hep düzensizlşeti böyle değildi siz hamile kalabildiniz mi acaba korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…