Histerkopi olup materegen jel kullanan var mi?

BuDunyaninMukafatiOlmali

Oysa bu yürek, bir zamanlar güneşe ateş vermişti..
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
1.302
2.495
Histeroskopi olup, bu jeli kullanan var mi?
iki defa hist.oldum ilkinde balon kondu, ikincisinde herhangi bi bariyer kullanilmadi ve septum tekrar büyüdü,üçüncüsünde bu jel konacak.

Son düzenleme:
Merhaba. Uzun zaman olmuş ama merak ettim. 4. Histeroskopimi olacağım her seferinde rahim içi yapışıklık oluyor. Bu defa doktorum materegen jeli kullanacak. Siz kullandiniz mi? Kullandiysaniz faydasını gördünüz mü?

Merhaba. Uzun zaman olmuş ama merak ettim. 4. Histeroskopimi olacağım her seferinde rahim içi yapışıklık oluyor. Bu defa doktorum materegen jeli kullanacak. Siz kullandiniz mi? Kullandiysaniz faydasını gördünüz mü?
Merhaba, evet 3.histeroskopide materegen jel enjekte edildi. Dört ay sonra da gebe kaldim. Simdi iki haftaya dogumum var. İnaniyorum yapisiklik olmadigina. Ama kesin bi sey söylemek zor. İns ise yaramistir, sizde de yarar. Cok sık kullanilan bi jel

Merhaba, evet 3.histeroskopide materegen jel enjekte edildi. Dört ay sonra da gebe kaldim. Simdi iki haftaya dogumum var. İnaniyorum yapisiklik olmadigina. Ama kesin bi sey söylemek zor. İns ise yaramistir, sizde de yarar. Cok sık kullanilan bi jel
Çok sevindim. Gebe kaldiysaniz ve gebeliginiz devam ediyorsa yapışıklık bitmiştir. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Benim rahmim Y şeklindeydi birinci histeroskopiden sonra gebe kaldım ama bebek gelişmedi kürtaj yaptık. Sonra adetlerim kesildi yapışıklık oldu deyip yine histeroskopi yapalım dediler yaptık yine adet olamadım ve tedaviye Ankara'da devam etme kararı aldım. Doktorum üçüncü histeroskopiyi yaptı ama tamamını açmadı o yüzden bir ay sonra bir daha histeroskopi yapıp jeli enjekte edecek.

Peki materegen jel kullandıktan sonra o gün ilişkiye girilebilir mi ya da banyo yapılabilirmi

Ben kullandım ama daha bir faydasını göremedim yeni 4 gündür yapmışım daha tam belli değil iyi mi değil mi diye

Ben kullandım ama daha bir faydasını göremedim yeni 4 gündür yapmışım daha tam belli değil iyi mi değil mi diye
Merhaba maalesef pek Bir işe yaramadı. Dördüncü histeroskopide doktor jeli kullandı fakat geçen hafta çektiğim rahim filminde pek işe yaramadığını ve yine yapışıklık olduğunu gördük. Zaten adet görmüyorum ve endometrium kalinlaşmiyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Merhaba maalesef pek Bir işe yaramadı. Dördüncü histeroskopide doktor jeli kullandı fakat geçen hafta çektiğim rahim filminde pek işe yaramadığını ve yine yapışıklık olduğunu gördük. Zaten adet görmüyorum ve endometrium kalinlaşmiyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Bana rahimim kalınlaşmıyor diye verdi hala aynı bu ay doktor dedi rahim biraz dinlensin bir senedir estrofem kullanıyor boş yani hiç bir şey fayda etmiyor

X