Histereskopi oldum

Ben tedavisiz hamile kalabiliyorum hafif kanamalarim var doktorum genetik test yaptirmana gerek yok sorun çözüldü dedi bu ay denemelimiyim acaba pazartesi kontrolüm var

Amin sağolasın canım 2 kez tüp bebek denedik tutmadı artık bir sorunmu var diyorum tüplerin biri açık biri hafif seyirde histereskopi olmak istiyorum doktorum gerek yok diyor alta yatan biseyler var diyorum en azından için rahat eder

Amin sağolasın canım 2 kez tüp bebek denedik tutmadı artık bir sorunmu var diyorum tüplerin biri açık biri hafif seyirde histereskopi olmak istiyorum doktorum gerek yok diyor alta yatan biseyler var diyorum en azından için rahat eder
Evet doğru söylüyorsun cnm rabbim hayırlısını nasip etsin sana insallah sorun çözülür

Merhaba ben de histeroskopi oldum ama başka bir sebepten. Kanamalarınız kesildi mi? Ben transmine içiyorum kan durdurucu buna rağmen kanamam oluyor bugün ameliyat olalı 6.gün. Zaten kesilmeyen kanamalar sebebiyle olmuştum histeroskopiyi.

Merhaba ben de histeroskopi oldum ama başka bir sebepten. Kanamalarınız kesildi mi? Ben transmine içiyorum kan durdurucu buna rağmen kanamam oluyor bugün ameliyat olalı 6.gün. Zaten kesilmeyen kanamalar sebebiyle olmuştum histeroskopiyi.
Cnm bemimki 12 gün oldu histereskopi olalı hala hafif kanamam var normal korkma ben sordum doktora muayeneden sonra bı sorun yok kesilir zamanla bı sıkıntı yok dedi

Teşekkür ederim cevap için 🙏 benim genel problemim kanama olduğu için biraz endişelendim. Umarım kesilir ve adet dışında artık gelmez.

Benim genel anlamda 30 günün 20'sinde kanama vardı. Bazen şiddetli bazen leke gibi. İçeride biyopsiye göre plesanta kalıntıları olduğu için kanama oluyormuş. Teşhis bu. 2 histeroskopi 1 kürtaj oldum. Sürekli de ilaç içiyorum ilaçlarla bir nebze kontrol edilebiliyor.
İnşallah cnm kesilir merak etme ara kanaman mi oluyordu miyom falan mı vardi

Kizlar pazartesi günü histereskopi ile perde operasyonu oldum 1 kürtaj 2 kimyasal gebeliğim var inşallah düzelir bundan sonra ne zaman hamile kaldınız yasak ne kadar süreliğine koyuldu
Canim histereskopi sonrasi iliski esnasinda agrin oldu mu

X