Hırsızlık 2..

Cok haklısınız araştırıyoruz şimdi öyle bir sistem kurdurcaz

Canım ondan süpheşenmemizin ilk nedeni önceki altınların olduğu yerlere de bakılmıs olması, arazimiz fazla hasat zamanı bittiği için evde para vardır düşüncesi olmuş olabilir, bizim evin aşağısında durak var işten gelirken orda inip çarşıya gidiyor genellikle , aksam bizim apartmanın önünden geçti ışıkları kapalı görünce oldu ne olduysa kendisi yapmasa bile yaptırrmıs olabilir çünkü böyle işlerle uğraşan çok çevresi var , hırsız olsa evde laptop TV değerli saat felan vardı onları kesin alırdı diye düşündük

Ben eski konunuzu okumuştum çok da üzüldüm bir kadının bu ülke de ayakları üzerinde durmasının ne kadar güç bir iş olduğunu zorluklarını iyi biliyorum emeğinizi kaybetmeniz çok acı, emniyet teyzenizi biliyorsa neden kanıt istiyor zaten gözunuzle görseniz heralde al git altinlari diyecek halınız yok nasıl bi kanıt sunmanızı istiyorlar ben anlamadım zaten o gün aramış sizde dışarıdaymışsınız anahtar kapının önünde düşmüş demiş daha iyi kanıt varmı

Canım emniyetin elinde olan bir şey değil onlarda emin zaten savcılık kapatıyor dosyayı elle tutulur gözle görülür kanıt istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…