Hipotirodi göğüs buyumesine engel midir?

user06120819

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
38
-4
17
Bir sey soracağım hipotroidi hastasıyım ama kilo aldirmayandan doğuştan, goguslerim bana gore kucuk ilaç kullanıyorum büyümesine engel midir sizce çocuk gibi hissettiriyor beni de kendimi kandirmak istemiyorum gelişim cagindayim ama ben biraz daha büyüsün istiyorum:/

Bir sey soracağım hipotroidi hastasıyım ama kilo aldirmayandan doğuştan, goguslerim bana gore kucuk ilaç kullanıyorum büyümesine engel midir sizce çocuk gibi hissettiriyor beni de kendimi kandirmak istemiyorum gelişim cagindayim ama ben biraz daha büyüsün istiyorum:/

Nasıl gelişim çağındasın, kaç yaşındasın

24 gelişim çağı değil yalnız. Ayrıca gelişim çağında olduğunu düşünen biri niye vajina daraltma düşünür anlamış değilim geniş olduğunu nerden biliyosun da daraltıyorsun. Senden bi erkek vaybı aldım ben ama hadi bakalım.

24 gelişim çağı değil yalnız. Ayrıca gelişim çağında olduğunu düşünen biri niye vajina daraltma düşünür anlamış değilim geniş olduğunu nerden biliyosun da daraltıyorsun. Senden bi erkek vaybı aldım ben ama hadi bakalım.
Vajina daraltmamı? Ben oyle bir sey yazmadım ki

Zamanında hic dikkat etmedim.. kıl jilet yuzunden karardı beyazlatma kürü yok mudur :KK43: daha da kötü olur diye korkuyorum tek çözümü lazer ama para yok.. çok ihtiyacım var görüntüsü rahatsız ediyor 😔😔

Ne kadara yaptırdın darısı başıma bende çok istiyorum hayırlı olsun bu arada
Eski mesajların görünür bu platformda. Daraltma beyazlatma pasta cila boya bir sürü şeye girişme planın var ya onu diyorum gelişme çağındaysan derdin ne diye.

Güzellik icin beyazlatma düşünemez miyim? Rahatsız ediyor evet niye oyle olsn ki Daraltma icin bir sey yazdığımı hatırlamıyorum da

Güzellik icin beyazlatma düşünemez miyim? Rahatsız ediyor evet niye oyle olsn ki Daraltma icin bir sey yazdığımı hatırlamıyorum da
Doğruyu söylüyorsan eğer şu yaşta kendini bu kadar önemseme. Saçma istekler, kylie jenner gibi ipin ucunu tutamazsın estetik bağımlılık yapar. Şu dönemden sonra da kolay kolay göğüsler büyümüyor benim bildiğim. 18-19 da bitmiş oluyor gelişimi kabullen. Bu arada helal olsun anında hesabı düzenlemeye giriştin fahri.

Yo buyumesine devam eden de var teyzem mesela benim zamanında hiç yoktu 22 yaşlara gelince vücut değişiyor dedi suan silikonlu gibiler mesela da bunu geçtim güzelliğime önem veren insanım kendime yatırım yapmak icin elimden geleni yaparım boyle özgüvensiz ucube olmaktan iyidir her kadin kendini guzel görmek ister

X