Hip dips bölgesi liposuction ve yağ enjeksiyonu-Burun ucu estetiği -2024-Mehmet Ketene-Ramazan Ergün Uğurlu-Hacettepe Gencay Üstün

ebrar

Guru
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
51
17
Merhaba arkadaşlar
Benim hip dips bölgesi denilen kalça yanlarında boşluklar var. Aynı zamanda alt bacaklarım çok ince yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum.

Bunun için Ankara Bilkent Şehir hastanesinde İlk Ramazan hocayı bayağı bir araştırdım. Şehir hastanesine ilk defa gittim Allah sağlıkla yaşamayı nasip etsin herkese mecbur kalmadıkça gidilecek bir yer değil. Hastane girişinde abartısız 1 saati geçmiştir arabayla içeriye girmek milim hareket etmiyor o derece trafik yoğunluğu vardı. Aynı şekilde otoparkta yer bulmak yine facia. Bilkent Şehir hastanesine araba ile gidilmezmiş onu anlamadım.
Ramazan hocadan önce asistanı bakıyor sonra sizi Ramazan hocaya yönlendiriyor. Ramazan hocanın katına çıktımda bildiğiniz kuyruk var kim önce giderse kuyruk sırasıyla içeri girebiliyorsunuz tabi öğleden sonra saat 14:00 a kadar yetişirse hoca bakıyor yoksa tekrar o kuyruğa gireceksiniz .ben 3 saatten fazla kuyruk bekledim artık tam ümidi kesmişken içeri girdim
Ramazan hoca direk ne yaptırmak istiyorsun diye sordu. Koltuğundan hiç kalkmadı bile. Söyledim tamam burası devlet hastanesi olduğundan liposuction aletini dışardan kiralıyoruz ben ücret almıyorum sen Şu numarayı ara ücret al eğer uygunsa haftaya gel gününü kararlaştıralım dedi
Verdiği numarayı aradığımda Mayıs 2024 tarihindeki fiyat 75 bin liposuction ve sizin yağ enjeksiyonu da olcağı için size toplam maliyeti 115 bin olur dedi 🤣 🤣 🤣 🤣

Daha sonra Hacettepe üniversitesi Gencay hocadan randevu aldım. Gencay hoca genç ama beni resmen ameliyat masasına oturtmuş gibi kalemle göbek çevremi nerden yağ alacak ....hepsini çizerek beni resmen boyadı🤣🤣🤣🤣 ancak karın germe olması gerektiğini yoksa liposuction sonrası sarkma olur dedi. Ben karın germeden korkuyorum ve yağ enjeksiyonu olmaz karın germe ve liposuction yaparım dedi. Karın germe+liposuction için Mayıs 2024 fiyat 65 bin civarında olur dedi.... Gencay hocayı beğendim ama karın germe iki küçük oğlum var ve ameliyat sonrası bakacak kimsem yok. Onda da 3 hafta en az dikkat edilmesi gerektiğini söyledi bana maalesef uymuyor

Mehmet Ketene ise kuaföre gittim de bir bayanla beklerken muhabbet esnasında ismini söyledi. Aradım çok ilgilendi. Ofisine gittim. Benim istediğim şekilde liposuction ve yağ enjeksiyonu yaparım dedi ve bana o bayanın referansıyla 95 bin olur dedi.

Aranızda Mehmet Ketene ye ameliyat olanlar var mı????

Aynı zamanda burun ucu estetiği de olmak istiyorum Mehmet Ketene ye tecrübesi olanlar yazarsa çok sevinirim...💐💐💐

Son düzenleme:
DR.Ketene çok tecrübeli bir plastik cerrahtır.yıllar öncesinde Ajda Pekkanı ameliyat ettiğini duymuştum .hasta memnuniyeti oldukça yüksek

Ameliyat oldum şuan için çok memnunum ancak şuan sis sisler indikten sonra yorum yapmak daha doğru olur.

Ameliyat oldum şuan için çok memnunum ancak şuan sis sisler indikten sonra yorum yapmak daha doğru olur.
Tam olarak neler yaptırdınız acaba bende karın germe ve lipo düşünüyorum bende göbek fıtığı da var bugün bir hastane ile görüştüm 80 bin fiyat verdiler fıtık olmasa 60 ile 70 arası olacak heralde maşallah devlet hastanesi neymiş öyle verdiği fiyat çok yüksek geldi anlamadım ben birde Gencay hocayı merak ediyorum fakat göbek fıtığı işi bozuyor önce göbeği hallet sonra gel derler son olarak ta ona bir gidim diyorum ama acaba karın germede nasıl estetik şekilde yapıyor mu fiyatını uygun vermiş eylül sonu gibi düşünüyorum bende ozamana kadar zayiflim biraz daha ya 80 bin verip lipo germe fıtık olacam cikacam

Keteneye mi yaptırdınız acaba ameliyatı 95 binde çok ya
Bilmiyorum ama özelde fiyat olarak sorduklarımın duyduklarımın içinde en uygunu. Bir gün hastanede kaldım. Bende de göbek fıtığı vardı. Karın germe yaptırmadığım için ona dokunmadılar. Gittiğim doktorların hepsi de karın germe yaptırırsan zaten göbeği yeniden yapıyoruz fıtık düzeltme basit bisey onu da düzeltiriz dediler...Bence fıtığı dert etme.Gencay Bey zaten karın germe taraftarı

Bilmiyorum ama özelde fiyat olarak sorduklarımın duyduklarımın içinde en uygunu. Bir gün hastanede kaldım. Bende de göbek fıtığı vardı. Karın germe yaptırmadığım için ona dokunmadılar. Gittiğim doktorların hepsi de karın germe yaptırırsan zaten göbeği yeniden yapıyoruz fıtık düzeltme basit bisey onu da düzeltiriz dediler...Bence fıtığı dert etme.Gencay Bey zaten karın germe taraftarı
Gencay bey fıtığı düzeltirim dedi mi size ben karın germe yaptiracağım için orayida düzelttirecem plastik cerrahlar pek yanasmiyorda eğer Gencay bey düzeltirim dediyse hemen randevu alıp gitmek isterim ozaman şehir dışına gitmeye gerekde yok ay valla ne zor durum ya araştırma işi

Gencay bey fıtığı düzeltirim dedi mi size ben karın germe yaptiracağım için orayida düzelttirecem plastik cerrahlar pek yanasmiyorda eğer Gencay bey düzeltirim dediyse hemen randevu alıp gitmek isterim ozaman şehir dışına gitmeye gerekde yok ay valla ne zor durum ya araştırma işi
Hepsi de düzeltirim dedi. Mehmet Bey de aynı sekilde duzeltiyor. Karın gerdirmek bana daha zor geldigi icin ben istemedim. Gobek fitigi cok kolay bir ameliyat onu dert etmeyin bence. Dilerseniz Mehmet Beye de bir gidin ondan sonra kararinizi verin derim...

Hepsi de düzeltirim dedi. Mehmet Bey de aynı sekilde duzeltiyor. Karın gerdirmek bana daha zor geldigi icin ben istemedim. Gobek fitigi cok kolay bir ameliyat onu dert etmeyin bence. Dilerseniz Mehmet Beye de bir gidin ondan sonra kararinizi verin derim...
Tamam inşallah Mehmet Bey'in muayenesi ücretli mi birde rapor veriyor mu Gencay bey zaten Hacettepede ondan haftaya randevu alım benim raporda almam lazım çünkü ise hemen gidemem

bilkent şehir hastanesindeki doktora burun estetiği oldum, ben de bir numarayı arayıp fiyat aldım. gerçekten çok pahalı yapıyolar. doktor ben ücret almıyorum diyor ama parayı kırıştıklarına eminim. hem devlet hastanesi ilgisizliği ile hasta dırdırı çekmeden doktorluk yap, hem de özeldeki meslektaşların kadar para götür, valla iyi iş
Daha bugün annemin başına geldi, Pursaklar devlet hastanesinde bi doktora gitmiş, doktor tedavi için kök hücre lazım demiş, eline numara tutuşturmuş, ''ben ücret almıyorum, firmayla anlaşın' demişşşş !!! şaka mı bu devlet hastanesi doktorları ?

bilkent şehir hastanesindeki doktora burun estetiği oldum, ben de bir numarayı arayıp fiyat aldım. gerçekten çok pahalı yapıyolar. doktor ben ücret almıyorum diyor ama parayı kırıştıklarına eminim. hem devlet hastanesi ilgisizliği ile hasta dırdırı çekmeden doktorluk yap, hem de özeldeki meslektaşların kadar para götür, valla iyi iş
Daha bugün annemin başına geldi, Pursaklar devlet hastanesinde bi doktora gitmiş, doktor tedavi için kök hücre lazım demiş, eline numara tutuşturmuş, ''ben ücret almıyorum, firmayla anlaşın' demişşşş !!! şaka mı bu devlet hastanesi doktorları ?
Aynen Şehir hastanesinde bana da öyle yaptı doktor. Uzaktan koltugunda oturup fiyat al gel dedi ve bu doktor da çok ünlü Ramazan hoca ... ama çıkışta burun estetik mağduru bir hastası geldi 3 kere ameliyat olmus kadın mahkemeye vermis nasıl ağlıyordu... keske hic ameliyat olmasaydım....ameliyatta da para almiyorum demisler ama zarf icinde burun estetigi icin para ödemiş kadın.... özeli geçmiş fiyatlar bide üzerine rezillik ... Allah vicdan merhamet versin... ne kadar ünlü doktor olursa olsun insanın başına gelecek olunca da geliyor malesef.... özelde olsa devlette olsa sonucu iyi olsun yeter ki...

Aynen Şehir hastanesinde bana da öyle yaptı doktor. Uzaktan koltugunda oturup fiyat al gel dedi ve bu doktor da çok ünlü Ramazan hoca ... ama çıkışta burun estetik mağduru bir hastası geldi 3 kere ameliyat olmus kadın mahkemeye vermis nasıl ağlıyordu... keske hic ameliyat olmasaydım....ameliyatta da para almiyorum demisler ama zarf icinde burun estetigi icin para ödemiş kadın.... özeli geçmiş fiyatlar bide üzerine rezillik ... Allah vicdan merhamet versin... ne kadar ünlü doktor olursa olsun insanın başına gelecek olunca da geliyor malesef.... özelde olsa devlette olsa sonucu iyi olsun yeter ki...
ben de ramazan hocaya burun estetiği oldum, benimki bayağı güzel oldu da merak ettim, kadın ramazan hocayı mı mahkemeye verecekmiş?

ben de ramazan hocaya burun estetiği oldum, benimki bayağı güzel oldu da merak ettim, kadın ramazan hocayı mı mahkemeye verecekmiş?
Biz tam çıkarken iki kadın geldi bağrış çagrış sonra kadın ağlaya ağlaya anlattı....mahkemeye vericem dedi ama kadının burnunu 3 kere mi ne yapmış kadının burnu resmen dağılmıştı...burun sırtı çökmüş... Enfeksiyon mu ne kapmış başına bayağı kötü şeyler gelmiş...üzüldük orda bekleyenler bide ücret üzerine eklenince vazgeçtik ...son dakika yoksa binbir heyecanla gitmiştim yorumları okuyunca... Biraz da şans işi galiba

Biz tam çıkarken iki kadın geldi bağrış çagrış sonra kadın ağlaya ağlaya anlattı....mahkemeye vericem dedi ama kadının burnunu 3 kere mi ne yapmış kadının burnu resmen dağılmıştı...burun sırtı çökmüş... Enfeksiyon mu ne kapmış başına bayağı kötü şeyler gelmiş...üzüldük orda bekleyenler bide ücret üzerine eklenince vazgeçtik ...son dakika yoksa binbir heyecanla gitmiştim yorumları okuyunca... Biraz da şans işi galiba
Anladım. Gerçekten çok üzücü. Burun bu yahu. İnsanın tam yüzünün ortasında. Şanssızlık olmuş sanırım.
Siz de liposuction yaptıracaksinız ama daha sonradan erimez mi ?
Benim ablamın çok büyük göğüsleri vardı. Göğüslerini küçültturdu. Ama tekrar büyüdü göğüsleri mesela.
Fitness ağırlık ve protein ağırlıklı beslenme ile kilo alabilirsiniz aslında

Anladım. Gerçekten çok üzücü. Burun bu yahu. İnsanın tam yüzünün ortasında. Şanssızlık olmuş sanırım.
Siz de liposuction yaptıracaksinız ama daha sonradan erimez mi ?
Benim ablamın çok büyük göğüsleri vardı. Göğüslerini küçültturdu. Ama tekrar büyüdü göğüsleri mesela.
Fitness ağırlık ve protein ağırlıklı beslenme ile kilo alabilirsiniz aslında
Evet gerçekten sans isi göğüs küçültmek için Ankara daki doktorları beğenmeyip İstanbul da çok iyi bir doktora gidip canından olanı bile duydum :KK43:(( Allah korusun 🙏🏻

Benim kilo sorunum yoktu benim kalca yanlarımda bosluktan dolayı benim asıl amacım yağ enjeksiyonu yaptırmaktı. Şuan için tam istedigim gibi değil ama doktor bekle erirse elimizde yağ var yine yavaş yavaş doldururuz dedi. Beklemedeyim

Merhaba Aralık ayında Gencay hoca da göğüş büyütme ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Genç bir doktor ama çok başarılı ve işini gerçekten severek yapan biri.

X