Hidrosalpinks

Sol tüpümde ki hidrosalpinks görüntü yalnızca hsg de çıktı ancak ultrasonda görünmediği için antibiyotik tedavisi gördüm bir sorun teşkil etmediğini söylediler bu ay aşılama yapacağım
Ultrasonda tupler gözükmüyor diye biliyordum anladım ben de temmuzda aşılama olacağım tek tupum acik

Evet oldum. İki gün oldu yumurtlamam da biteli. Bu ayı değerlendirmemizi söyledi doktor. Olurda gebelik yine de olmazsa yumurtlamayı geliştiren ilaçlar verecek süreci hızlandırmak için. Ya zaten ben de fark ediyorum açıldığını tüplerimin çünkü önceden ilişki sonrasında meniyi vajinam geri atıyordu iki gün akıntı şeklinde geri çıkıyordu. ama Şuan öyle bir durum yo

Demek sizin açılabilecek seviyedeymjs benim tek tupum acik diğeri ameliyatla bile açılmaz dediler çünkü temelli tikali sizin adınıza sevimdjm❤️

Zaten sıvı olunca tuplerde tikali olmuyor mu o anlama gelmiyor mu enfeksiyon dan sıvı doluyor tıkanıyor diye biliyorum açık olup sıvı dolu olanı hiç duymadim

Zaten sıvı olunca tuplerde tikali olmuyor mu o anlama gelmiyor mu enfeksiyon dan sıvı doluyor tıkanıyor diye biliyorum açık olup sıvı dolu olanı hiç duymadim
Zaten benim avantajım tüplerin açık olması bende çok araştırdım hep kapalıymış hidrosalpinks olanlar

Benim iki tüpte açık zaten şişlik görünüyor sadece daha öncede aneztezili çekmiştim o zaman yoktu hidrosalpinks
Anladım. İnşallah Herşey gönlünüzce olur. Sadece stres yapmayın o çok etkiliyor sabır ve dua 🫶🤗İnşallah ikimizde birbirimize hayırlı haberlerle geliriz😇💗

Benim bildiğime göre küçük bir operasyonla sıvı alınıyor. Engel oluyor gebeliğe s*permle yumurtanın döllenmesine. Tabi siz bilirsiniz ama isterseniz bir başka doktorla daha görüşün o sıvının Alınması gerekiyor sonra aşılamayı yaparsınız

Demek sizin açılabilecek seviyedeymjs benim tek tupum acik diğeri ameliyatla bile açılmaz dediler çünkü temelli tikali sizin adınıza sevimdjm❤️
Anladım. Teşekkür ederim ☺️ ama sakın moralinizi bozmayın tek tüp ile çok gebe kalan kadınlar var. Mesela benimde doğuştan rahmim ters çok riskli geçiyor gebeliğim. Kızımda gebeyken birde troid rahatsızlığı çıktı şimdi de troid hastasıyım bir ömür. Moralinizi bozmayın herkesin bir imtihanı var 🌺🫶

Benim bildiğime göre küçük bir operasyonla sıvı alınıyor. Engel oluyor gebeliğe s*permle yumurtanın döllenmesine. Tabi siz bilirsiniz ama isterseniz bir başka doktorla daha görüşün o sıvının Alınması gerekiyor sonra aşılamayı yaparsınız
Ben de sıvı değil tüp alınıyor diye biliyorum

Anladım. Teşekkür ederim ☺️ ama sakın moralinizi bozmayın tek tüp ile çok gebe kalan kadınlar var. Mesela benimde doğuştan rahmim ters çok riskli geçiyor gebeliğim. Kızımda gebeyken birde troid rahatsızlığı çıktı şimdi de troid hastasıyım bir ömür. Moralinizi bozmayın herkesin bir imtihanı var 🌺🫶
Çok teşekkür ederimmm ben de de troid var malesef bir ömür evet ama küçük bir hapla düzeliyor sorun olmuyormus 😍ben de asilama olmazsa tüp bebeğe gecicem tek ruple de kalan var ama yaşım 31 beklemek istemiyorum☘️inşallah sağ saglim kucağınıza alırsınız 💖

Çok teşekkür ederimmm ben de de troid var malesef bir ömür evet ama küçük bir hapla düzeliyor sorun olmuyormus 😍ben de asilama olmazsa tüp bebeğe gecicem tek ruple de kalan var ama yaşım 31 beklemek istemiyorum☘️inşallah sağ saglim kucağınıza alırsınız 💖
İnşallah💗Herşey gönlünüzce olur 🫶😇

X