Gebeliğe Hazırlık Hidrosalpenks olup doğal yolla hamile kalan var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yakınsınız aslında yeditepe neresi üni hastanesi mi?
Canım gittim bıgün görüştüm Cem bey çok pozitif çok içime sindi önce emriyo yapalım oluştuktan sonra laparoskopiyi planlayalım dedi öncesinde sağlam embriyo edinip ona göre hareket edelim dedi çok aklıma yattı kasım sonunda tedavi başlıyor canım biraz pahalı işlemler tüp bebek için ilaçlarla genetik test vs 12 bin gibi tıtuyır laparoskopi için de 9 bin dediler 25 bin olucak totalde napalıö elimizden geleni yapmış oluruz Allah hayırlısıyla güzel sonuçlar almamızı nasip etsin ☺️ Dua et haberdar ederim süreç ve netice hakkında ❤️

Canım gittim bıgün görüştüm Cem bey çok pozitif çok içime sindi önce emriyo yapalım oluştuktan sonra laparoskopiyi planlayalım dedi öncesinde sağlam embriyo edinip ona göre hareket edelim dedi çok aklıma yattı kasım sonunda tedavi başlıyor canım biraz pahalı işlemler tüp bebek için ilaçlarla genetik test vs 12 bin gibi tıtuyır laparoskopi için de 9 bin dediler 25 bin olucak totalde napalıö elimizden geleni yapmış oluruz Allah hayırlısıyla güzel sonuçlar almamızı nasip etsin ☺️ Dua et haberdar ederim süreç ve netice hakkında ❤️
Hayırlı olsun canım İnşâAllah güzel haberlerini almak nasip olur o arada rahim dinlendirme de olmuş olur ben daha önce açık ameliyat olduğum için laparoskopi olmadı senin için iyi olmuş vesile olsun bebeğinin gelişine İnşâAllah ❤️

Hayırlı olsun canım İnşâAllah güzel haberlerini almak nasip olur o arada rahim dinlendirme de olmuş olur ben daha önce açık ameliyat olduğum için laparoskopi olmadı senin için iyi olmuş vesile olsun bebeğinin gelişine İnşâAllah ❤️
Aminnnn canım hayırlısıyla Allah utandırmasın

Merhaba kızlar bende uzun zamandır takip ediyorum bende de hidrosalpenks sorunu çıktı. Acaba doğal yolla hamile kalan varmı acaba tüpümün biri alınırsa ne olur diye çok araştırdım. Ve o kadar çok kafama taktım canım sıkıldı ki bebek aklımdan çıktı ameliyat nasıl geçer diye düşünmeye başladım. Doktorum adetin ilk günü gel anestezi için tetkitlere başlayalım dedi ve ben hsg filmi çekilmiitim o ay onda belli oldu. Ha bugün adet olurum ha yarın derken günüm geçti. Ama ben film den dolayı dedim çünkü günü geçen çok kişi varmış. Meğerse öyle değilmiş hamileymişimmm. Diyeceğim şu ki asla ümidinizi yitirmeyin tam bitti derken aslında herşey yeni başlıyor..

Merhaba kızlar bende uzun zamandır takip ediyorum bende de hidrosalpenks sorunu çıktı. Acaba doğal yolla hamile kalan varmı acaba tüpümün biri alınırsa ne olur diye çok araştırdım. Ve o kadar çok kafama taktım canım sıkıldı ki bebek aklımdan çıktı ameliyat nasıl geçer diye düşünmeye başladım. Doktorum adetin ilk günü gel anestezi için tetkitlere başlayalım dedi ve ben hsg filmi çekilmiitim o ay onda belli oldu. Ha bugün adet olurum ha yarın derken günüm geçti. Ama ben film den dolayı dedim çünkü günü geçen çok kişi varmış. Meğerse öyle değilmiş hamileymişimmm. Diyeceğim şu ki asla ümidinizi yitirmeyin tam bitti derken aslında herşey yeni başlıyor..
Ya inanılmaz sevindimmmmm ben ocak başında adetimi bekliyırum tüp bebek tedavisine başlamak için umarım aynı süprizle bende karşılaşırım çünkü sonrasında ameliyat olmam lazım çok korkuyorum Allah bana da önmüzdeki hafta böyle bir mucize yaşatsın inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Merhaba banada umut oldunuz. bir tüpünüzde mi vardı hidrosalpenk acaba? inşallah bizde ameliyatsız kalabiliriz

Bu arada benim çok büyük büyük miyomlarım vardı mecbur ameliyat olmak zorundaydım oldum ve tekrar etti yine büyüdü o yüzden o tüplerle defalarca kendiliğinden olsun diye bekleme gibi bir lüksüm yoktu şuan 33 yaşındayım 2 sene oldu miyomlarım aldıralı tekrar oluşmuş bile
tekrar miyom ameliyat olacakmısın bana da miyom var ameliyat dediler

Ya inanılmaz sevindimmmmm ben ocak başında adetimi bekliyırum tüp bebek tedavisine başlamak için umarım aynı süprizle bende karşılaşırım çünkü sonrasında ameliyat olmam lazım çok korkuyorum Allah bana da önmüzdeki hafta böyle bir mucize yaşatsın inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Amin rabbim herkese yaşatsın inşallah ameliyata gerek kalmadan mucize olurrrr

Amin rabbim herkese yaşatsın inşallah ameliyata gerek kalmadan mucize olurrrr

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ..
Bendede aynı sorun vardı ameliyat oldum.
Ameliyattan önce tüp bebek tedavisi denedik negatif oldu...
Laparoskopi sonrası tek tüple çocuğun olur dediler .. bekliyoruz 5 aydır olmadı. .
2 ci transferi haziranda düşünüyoruz nasipse...

Merhaba bana da bu teşhis yeni kondu tek tüpümde sıvı birikimi var diğeri de kapalıydı açıldı hsg ile.simdi araştırırken gordum dogal hamile kalmışsınız 2 yıl geçmiş üzerinden umarım sağlıkla kucağınıza aldınız mı bebeginizi👼

Allahım sen büyüksün demekten başka ne denirki 😊 umarım bebeginizi sağlıkla kucağınıza almışsınızdır. Bende de aynı sorun olduğu için forum forum gezerken gordum ve bana da umut oldunuz..umarim Allah bana da yaşatır bu duyguyu ve bende buradan birilerine umut olurum👼

Bugun banada bu teshis kondu .siz ne yaptiniz ameliyat diyorlar bana acikcasi urkuyorum

X