Hidrosalpenks ameliyatı olanlar

Phatoshi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
156
47
42
Merhaba güzel bayanlar..Ben tüp bebek öncesi rahim filmi çektirdim 2 taraflı hidrosalpenks çıktı.ameliyat oldum.tüplerdeki sıvı birikmesi boşaltıldı.ardından hmn embriyo transferi oldu 2 adet 2side tuttu.ameliyattan öncede denemiştim olmamıştı bu yüzden yani 2.denememdi.maalesef kaybettim erken doğum yaptım.şimdi tekrar dondurulmuşlarla denedim.hşç umudum yok çünkü geçeni gibi belirti yok yine embriyoyu yıkadı oradaki sıvı.tekrar ameliyat olmam lzm.çok para istiyorlar ameliyata siz nerede nekadara Yaptırdınız?

merhaba
benim 10 şubatta sol tüpüm alındı genel durumum iyi ama kanamam (kahverengi ve vişne çürüğü tarzı bazen bitecek gibi bazen ise artıyor) devam ediyor kaç gün sürüyor bu kanama

Merhaba güzel bayanlar..Ben tüp bebek öncesi rahim filmi çektirdim 2 taraflı hidrosalpenks çıktı.ameliyat oldum.tüplerdeki sıvı birikmesi boşaltıldı.ardından hmn embriyo transferi oldu 2 adet 2side tuttu.ameliyattan öncede denemiştim olmamıştı bu yüzden yani 2.denememdi.maalesef kaybettim erken doğum yaptım.şimdi tekrar dondurulmuşlarla denedim.hşç umudum yok çünkü geçeni gibi belirti yok yine embriyoyu yıkadı oradaki sıvı.tekrar ameliyat olmam lzm.çok para istiyorlar ameliyata siz nerede nekadara Yaptırdınız?
Ben üniversite hastanesinde olmuştum. İmkan varsa orda deneyin derim

Sıvı birikmesi yapıyor maalesef embriyoları yıkıyomuş

Merhaba , izmir medicalparkta oldum iki tüpte alındı ama bir kısmını sigortam karşılamıştı 6 bin verdim bu ay

X