hidennisko isimli arkadasım bende dikişliyim:)

bm1630

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
21
1
selamlar arkadaslar,bu siteye yeni üye oldum..baslıklara biraz goz attım ki basında aynı dert olan arkadaslarım var..hidennisko sen suan kac haftalıksın? ben 18+5 haftalıgım ve 12.haftada rahim agzına dikişim atıldı..doktorun sana istirahat vermedimi? ben dinleniyuorum,yasadıgın problemler varmı? konusalım iyi gelir bize..aklımda hep soru işaretleri var:çok üzgünüm:

bu başlığı temmuz annelerine aç canım hidennişkoyu orda bulabilirsin geçmiş olsun sağ salim bebeğini kucağına al inşallaj

selam banada bu ayın 21 inde dikiş atılacak, 13 haftalık olucak o zaman. benimde 5 tane düşüğüm var en sonunda dikiş atılmaya karar verildi. kolay bi operasyon olduğunu söylüyorlar ama ben yinede heyecanlanıyorum. dikişten sonra doktorum 3-5 gün yatıp dinlenirsin dedi. sürekli yatmama gerek yokmuş. bm sen yatıyormusun? Allah hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin.

canım düşüklerin kaç haftalıkken oldu?

çok geçmiş olsun canım.ayy korktum şimdi yaa.hep en kötüsü aklıma gelir zaten.doktor bu konuda hiç bişey söylemedi bana.ultrasondan anlaşılıyomuki bu? yada hiç belirti veriyormu ? son bebeğin bayada büyükmüş.inşallah bu sefer kucağına alman nasip olur canım.

amin canım cümlemize. kötüyü getirme aklına iyi şeyler düşün iyi olsun. benden su gelmesiyle belirti verdi doktora gittiğimde rahimde açılma olduğunu söyledi. 2 hafta yattım kasılmaları önletici ilaç içtim ama rahmin açılmasından kese mikrop kapmış ve ikimizinde hayatı tehlikeye giriyormuş mecburen suni sancı verip düşürttüler. napalım herşeyde vardır bir hayır. inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize.a.s.

çok geçmiş oLsun canım gerçekten çok üzücü olaylar yaşamışsın allahım sana bu bebeğini bağışlasın genzica ßende korktum şimdi ya doktora ne zaman gideceksin sen?Benim muayanem ay sonunda doktora soralım ya merak ettim neden olduğunu..

canım bende aysonunda gidicem.muhtemelen aynı zamanlarda gidicez.bende sorayım bakalım nasıl anlaşılıyomuş.ya ben doktoruma okuduklarımla yada duyduklarımla ilgili bişeyler sorduğumda gülüyo bana.nerden duyuyosun böyle şeyleri diye.sinir ediyo beni.ama bu sefer kurtuluşu yok aklımdaki herşeyi sorucam.alışmış herhalde hiçbişey sormayan hastalara.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…