hıçkırık bu mu*

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
39
merhaba arkadaşlar 30 haftalık hamileyim rahimimin tam üzerinde birşey tık tık atıyor gibi ara ara oluyor ama baya sık sık bu tık tıkların arası nasıl anlatsam bu aralar daha çok net hissediyorum acaba bebişimin hıçkırıklarımı bazı gebelik sitelerinde bunu hissedebileceğimizi okudum acaba bebişim hıçkırıyormu sizede oluyormu tabi anlatabildiysem hepinize şimdiden çok teşekkür ederim :sm_confused:

Evet canım o hissettiklerin muhtemelen hıçkırık ben dahada erken hissetmeye başlamıştım ve hala bebişim hıçkırıyor karnımda tabi eskisi kadar sık olmuyor ama günde bi kere mutlaka hissediyorum önceleri sık olurdu ve uzun sürerdi..Bebişine sağlıkla kavuşman dileğiyle:))

çok teşekkürler canım sanada inşallah sağlıklı sıhatli zamanında doğumlara.s.

merhaba arkadaşlar 30 haftalık hamileyim rahimimin tam üzerinde birşey tık tık atıyor gibi ara ara oluyor ama baya sık sık bu tık tıkların arası nasıl anlatsam bu aralar daha çok net hissediyorum acaba bebişimin hıçkırıklarımı bazı gebelik sitelerinde bunu hissedebileceğimizi okudum acaba bebişim hıçkırıyormu sizede oluyormu tabi anlatabildiysem hepinize şimdiden çok teşekkür ederim :sm_confused:

evet canım ultra primanın sitesinde bebeğin anne karnındaki hareketleri var onu izleyince daha iyi anlarsın

evet canım hıçkırık oluyor tarif ettiğin ritmik bir şekilde tık tık bazen saatler sürüyor:)

ilk hissettiğimde ben de bi garip olmuştum..gizemciğimin de dediği gibi saat gibi ritmik bir şekilde devam ediyordu..çok garip bir duyguydu..bu günlerin de tadını çıkarın, her günü dünyalara bedel, bir sn bile geriye dönüşünüz yok..o takvim ilerlemeye devam edecek ve bebişlerinizi kucağınıza aldığınızda biticek.. büyüdüğünde evlatlarınıza anlatacağınız..çok eşsiz bir anı olarak hafzalanızdan asla silinmeyecek..

yaşanılası en güzel anlar bu anlar..tadını çıkarın..

Evet canım hıçkırıkları onlar. Bazen yarım saat sürüyor. Eşim üzülüyor hatta niye bu kadar uzun hıçkırıyor diye kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
benimde tam rahmin üzerinde baya aşağıda hatta şu an devam ediyor tık tık kalp atamı gibi çok tatlı bir şey

Ay ne güzel çok sevindim hatta eşimde hisseti o inanmadı hıçkırdığına hiç duyabilirmisin dedi ama demekki hıçkırıkmış birde hıçkıran bebek büyür derler ya oğlum büyüyomu şimdi benim ne güzel çok teşekkürler hepinize

aaaaaaa ben hiç böyle bişey hissetmedim ama gerçekten oluyomu bu?benim bebeğim hıçkırmıyomu acaba?

ay evet sankı bende hısetmedım kızlar ya...benım oglustamı hıckırmıo kı hiçlaelaelaelaelae
ama bazen rıtmık bi şekılde üç dort kez bole tepık gıbı atıo karnım...kımı zamanda rahmımın içinde vajınamda sankı bı damar atıomus gibi oluo..bunlardan bırı hıçkırık olabılırmı acaba:uhm::nazar:

ay evet sankı bende hısetmedım kızlar ya...benım oglustamı hıckırmıo kı hiçlaelaelaelaelae
ama bazen rıtmık bi şekılde üç dort kez bole tepık gıbı atıo karnım...kımı zamanda rahmımın içinde vajınamda sankı bı damar atıomus gibi oluo..bunlardan bırı hıçkırık olabılırmı acaba:uhm::nazar:
Canım şu ultra primanın sitesine gir anlsrsın

evet arkadaşlar bende 32.haftadayım ve yaklaşık 1,5 aydır oğluşum hıçkırıyor günde en az bir defa bikaç dakika sürüyor bu.Ama korkulacak bişey yok bebeğin sağlıklı olduğunu ve ciğerlerinin geliştiğini gösterirmiş bu,doktorumuz öyle söyledi.Peki bende bir haftadır ellerimde ağrı var sizdede oluyormu neden acaba hafif bi şişlikte var aslında ,aybaşında doktora gidicem kontrole o zamana kadar konuyla ilgili bilgisi olan varsa bana söyleyebilirmi?

kızlar ben 35 haftalık hamileyim asıl büyümeye başladıkça hıçkırıkları hissetmeniz lazım gece uykudan uyandırıyo ve dışardan karnın o kısmı hareket ediyo bide kilo aldıkça kollarının bacaklarının hareketlerini hissetmek varki deriyi yırtıp çıkacak gibi ama çokkk güzellllllllll

evet kızlar bu anlattıklarınız bendede oluyor ne güzel ya.kılar bişey sormak istiyorum,aranızda bebeğinin hareketlerini cd ye aldıran var mı?nasıl güzel mi?izlemesi........

evet bendede oluyo ciger geliştirici iğne oldum belki ondan çok sık atıyo tık tık diye tansiyon gibi heheehe

evet kızlar bu anlattıklarınız bendede oluyor ne güzel ya.kılar bişey sormak istiyorum,aranızda bebeğinin hareketlerini cd ye aldıran var mı?nasıl güzel mi?izlemesi........

Ben 2 kere cd'ye çektirdim canım. Çok güzel oluyor sürekli izlemek. Varsa böyle bir imkanın mutlaka doktordan iste...

Ben 2 kere cd'ye çektirdim canım. Çok güzel oluyor sürekli izlemek. Varsa böyle bir imkanın mutlaka doktordan iste...

kaçıncı haftadan sonra çektirdin canım.ne kadar sürüyor?benim doktor yapmıyomuş.başka doktora sordum 100 ytl istedi çok geldi bana sen ayrı para verdin mi?tatlım.....kaydirigubbakcemile5

Valla canım ben bi 25.haftada birde 29.haftada çektirdim. Aslında her gittiğimde verir doktorum ama kızım son haftalarda bize pek yüzünü dönmediği için net görüntü alamıyoruz diye vermedi. Ekstra para falan vermedim ben. Zaten o ultrasonla izlerken bi tuşa basıyo o sırada cd'ye aktarıyo izlediklerimizi... Net görüntü verdiği sürece çekiyo. Bazen 2-3 dk'lık 3-4 bölüm halinde veriyor...

X