Hiç Yaşam Koçu ile çalıştınız mı?

burcu:)

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
2
1
Yaşam koçu sizce ne işe yarıyor? Ben etkin olarak bu konuyu araştırıyorum ve sizden de görüşler almak istiyorum. Çalışan, deneyimleyen arkadaşlar lütfen sizden görüş istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden sevgiyle kalın.

ben kızımın sınav senesinde anlaştım biriyle, peşin para verdim, ama hiçbir verim alamadım. bilmediğiniz birine hiç gitmeyin, tavsiye alın derim. paranız yanmasın.

bir de şimdi kitaplar ve videolar var, çoğu şeyi ücretsiz öğrenebilirsiniz. tülay kök, mistik yol, bircan yıldırım..... aklıma gelenler. tam olarak ne için gideceksiniz?

bir de şimdi kitaplar ve videolar var, çoğu şeyi ücretsiz öğrenebilirsiniz. tülay kök, mistik yol, bircan yıldırım..... aklıma gelenler. tam olarak ne için gideceksiniz?
Teşekkür ederim. Ben daha çok kişisel bir koç arıyorum. Sanırım öğrenci koçu ile çalıştınız. Verim alamadığınıza üzüldüm. Siz nasıl bir koç bulup anlaştınız ben hiç bilmiyorum bu konuları çünkü.

Teşekkür ederim. Ben daha çok kişisel bir koç arıyorum. Sanırım öğrenci koçu ile çalıştınız. Verim alamadığınıza üzüldüm. Siz nasıl bir koç bulup anlaştınız ben hiç bilmiyorum bu konuları çünkü.
internet üzerinden buldum canım, yaşam koçu idi, tabiiki öğrenci koçluğu da yapıyordu. bilmiyorsan daha da zor, çünkü her koçum diyen o işin hakkını veriyor mu bilemiyorsun ki. bulunduğun ile göre internet üzerinden araştır istersen. referanslarını ve sertifikalarını incele.

X