Hiç bu testleri yaptirdiniz mi kızlar ?

Sürüntü şeklinde çok pahalı ama idrar olarak uygun bu yüzden sordum siz bilgi sahibisiniz bilirsiniz diye sordum insallah yanılma olmaz 😊
estağfurullah benim de çok bir bilgim yok sadece deneyimlerimi paylaştım☺️ Ama bu testler için bence sürüntü verin çünkü idrarda negatif gelse bile içiniz rahat etmez çünkü testin doğru alınıp alınmadığından emin olmak zor.

estağfurullah benim de çok bir bilgim yok sadece deneyimlerimi paylaştım☺️ Ama bu testler için bence sürüntü verin çünkü idrarda negatif gelse bile içiniz rahat etmez çünkü testin doğru alınıp alınmadığından emin olmak zor.
Evet doğru çok haklısınız öyle yapicam 😊 hafta içi bakalım

Gelişim laboratuvarında kendi doktorları ve hemşireleri var gideceğiniz laboratuvarı arayın sorun artık çoğu lab kendileri alıyor örneği. Ben sonucumu alıp kendi doktoruma da gösterdim. Bende floranın bozulması sebebiyle gardrenerella vajiniti çıktı. O da probiyotik kullanımıyla ve vajinal flora düzenleyici fitil ile düzeldi. Önceden hep antibiyotik fitil veriyorlardı asla çare olmuyordu aksine kötü geliyormuş florayı daha da bozduğu için. Boşu boşuna o kadar antibiyotik kullanmışım neyse ki kurtuldum. Her adetten sonra 1-2 gün flora düzenleyici fitil kullandım 6 ayda tamamen geçti🌸 bende kokusuz sarımsı geçmeyen bir akıntı vardı.
merhaba,
geçmiş olsun, iyileşmeniz umut verici. :) size de servisit var denmiş miydi? çok akıntıdan kastınız ne kadar?
aylar önce kontrol için doktora gittiğimde yoğun akıntı var diyerek fitil vermişti doktorum. öncesinde akinti miktarina hiç dikkat etmemisim, o zamandan beri az mi çok mu bilmiyorum, tedirgin ediyor beni. gün sonundaki çamaşırında biraz beyazlık görmek çok mu demek? gün içerisinde farkedilir bir ıslaklık olmuyor

Merhabalar sonucunuz ne çıktın🙏🏻💖

Merhabalar sonucunuz ne çıktın🙏🏻💖
merhaba Türkiye’de yaptırdığım cinsel yolla bulaşan hastalıklar temiz çıktı ama Türkiye de yapılmayan yurt dışında yapılan bir test var onu yurt dışında yaptırdım ve su bakterisi çıktı ve hala cebelleşiyorum ilac kullanmama rağmen 🙄

merhaba Türkiye’de yaptırdığım cinsel yolla bulaşan hastalıklar temiz çıktı ama Türkiye de yapılmayan yurt dışında yapılan bir test var onu yurt dışında yaptırdım ve su bakterisi çıktı ve hala cebelleşiyorum ilac kullanmama rağmen 🙄
Aa o nasıl bırsey kı ne belırtısı var sızde :KK43:

Aa o nasıl bırsey kı ne belırtısı var sızde :KK43:
Beyaz akıntı hiç geçmiyordu yurt dışında smear verdim ve leptotriks bakterisi çıktı suda yaşıyormuş havuzlarda gollerde kirli Çeşme sularında vs daha bilmediğimiz cok bakteri var valla hiç birimizin haberi yok kadın olmak aşırı zor

Beyaz akıntı hiç geçmiyordu yurt dışında smear verdim ve leptotriks bakterisi çıktı suda yaşıyormuş havuzlarda gollerde kirli Çeşme sularında vs daha bilmediğimiz cok bakteri var valla hiç birimizin haberi yok kadın olmak aşırı zor
Tüh biz de giriyoruz burda göle nehire kesin Bende de vardir ama smearim temiz cikiyor

Aaa ilk defa duydum iyi ki yaptırmıssınız ınsallah ılaclarınızda ıyı gelır duzelırsınız 💖🙏🏻

Bende de geçmiyor bi senedir testler de temiz çıktı ama dediğiniz testi yapmadılar büyük ihtimal kirli düşündüğüm denize girdikten sonra oldu çünkü 😔 ilaç olarak ne verdiler size

Bende de geçmiyor bi senedir testler de temiz çıktı ama dediğiniz testi yapmadılar büyük ihtimal kirli düşündüğüm denize girdikten sonra oldu çünkü 😔 ilaç olarak ne verdiler size
Flagyl verdiler 10 gun kullandım ve kurtuldun sizde Labaratuvarlara sorun ama Türkiye’de yapilmiyor genelde şans belki yapan vardır

Size son olarak sormak istediğim bir sey var idrar kültüründe sonuçlar doğru yanıt verir mi :) ?
İnsallah iyi sonuçlar çıkar her şey için teşekkür ediyorum cevaplarınız anlayışınız icin .. 🙏🏻
merhabalar bendede kronik servisit ve akıntı var , siz nasıl geçirdiniz akıntınızı.

Gelişim laboratuvarında kendi doktorları ve hemşireleri var gideceğiniz laboratuvarı arayın sorun artık çoğu lab kendileri alıyor örneği. Ben sonucumu alıp kendi doktoruma da gösterdim. Bende floranın bozulması sebebiyle gardrenerella vajiniti çıktı. O da probiyotik kullanımıyla ve vajinal flora düzenleyici fitil ile düzeldi. Önceden hep antibiyotik fitil veriyorlardı asla çare olmuyordu aksine kötü geliyormuş florayı daha da bozduğu için. Boşu boşuna o kadar antibiyotik kullanmışım neyse ki kurtuldum. Her adetten sonra 1-2 gün flora düzenleyici fitil kullandım 6 ayda tamamen geçti🌸 bende kokusuz sarımsı geçmeyen bir akıntı vardı.
Merhaba bende de kronik servisit ve koyu kıvamlı açık sarı bi akıntı var. Siz nasıl geçirdiniz acaba?

X