hiç bu kadar gergin olmamıstım!!yardım lütfen

aysemcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
115
0
arkadaslar adetıme 5 gün var o kadar gergınımkı böyle olmadım hiç yaa biri bişey dese aglayasım gelıyor cok sınırlıyım hersey canımı sıkıyor sankı neden bu kadar hassaslastım bılmıyorum gebelık belirtisi olurmu bu sekılde??bilmiyorumkismile

Bu kadar az bi belirtiyle olacağını sanmıyorum.Ama yinede bilemem tabi ki.Deneyimli birilerine sormak lazım ki onlarda sadece bu belirtiye cevap verebilirmi bilemem.

Canım ben çocuk için korunmayı bıraktığım 2. ay hamile kaldım.ılk ay hamile olmadığım halde bütün belirtiler vardı göğüslerim şişti,gerginlik,hassaslık,sürekli uykum geliyordu ama dediğim gibi sadece psikolojikmiş çünkü o ay adet oldum.Ondan sonraki ay hamile kaldım ama hiç ama hiç belirtim yoktu.Test alıp yaptım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdım oda pozitif çıkınca inandım hamile olduğuma.Bence adet günün geçmeden hiç bişey anlaşılmıyor.

ayşem sadece meraktan soruyorum canım. profilinde bekar yazıyo. sen bebek istiyormusun yoksa hamile olmaktanmı korkuyorsun????

bu gerginlik her ay olabiliyor ama bebek beklentisinden iyice artıyor bence psikolojik olarak adeti beklemek olacak mı olmayacak mı şüphesi insanı o aralar delirtiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…