Hiç belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrenen var mi?

Bende tam 12. ayda hamile kaldım. ve hiiiiç belirti yaşamadım. hatta hamile olmadığım aylarda daha çok belirti oluyordu bende.

kzılar ya umut oldunuz ben de her ay adetime 10 gün kala geçmek bilmiyor acaba bu ya tuttu mu diye
ve belirtim yok ama 1 buçuk yıldır hamile kalmaya çalışıyorum
bir ara karnıma acayip bir kramp girdi sınıfta karnımı tuttum istemsiz de ahh dedim
bir ara karnım ağrıdı

adete5 gün akla bel ağrısı oldu
aMA ADET BELİRTİLERİME DE BENZİYOR
offf ne zormuş hamile kalmakkkk
bilseydim nişanlıyken çalışmalara başlardım :KK70: :KK70: ( şaka tabii)

Slm kızlar benim regl günüme 2 3 gün var ve hiç belirtim yok ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi yapamıyorum sadece bel ağrım var ama normelde bir hafta 10 gün kala belirtiler başlıyordu benim gibi belirti yaşamayıp hamile kalan varmı bu arada hiç gecikmem olmaz günü gelince olurum hatta erken olur geç olmaz
Yardımlarınızı bekliyorum ....

valla arkadaşım bnmde çok düzenli adetim vardı bigun geçirmezdi.bu ay adet günümden bi 10gün öncesinden belime şiddetli agrı girmeye kasıklarımda arada agrı ve batma olmaya başladı.bn bunları adet belirtileri olarak düsünüyodum.4gün geciktim bu arada sancılarım dahada azlmıstı.4.gün sabah iki bembe çizgiyi aksamda kan testinde bcg 2816 ogörerek ögrendim.halada hiç belirtim yok:KK66:.bölede devam eder inşallah:KK66::KK49:darısıda başına inşallah

Son düzenleme:
kzılar ya umut oldunuz ben de her ay adetime 10 gün kala geçmek bilmiyor acaba bu ya tuttu mu diye
ve belirtim yok ama 1 buçuk yıldır hamile kalmaya çalışıyorum
bir ara karnıma acayip bir kramp girdi sınıfta karnımı tuttum istemsiz de ahh dedim
bir ara karnım ağrıdı

adete5 gün akla bel ağrısı oldu
aMA ADET BELİRTİLERİME DE BENZİYOR
offf ne zormuş hamile kalmakkkk
bilseydim nişanlıyken çalışmalara başlardım :KK70: :KK70: ( şaka tabii)

nişanlıyken çalışsaydın emin ol hemen kalırdın :KK70: hep öyle olur yaa :KK60:

ben yaklaşık 1 yıl pko tedavisi gördüm ve tedavi boyunca o kadar çok belirti yaşayıp o kadar çok negatif test sonucu gördüm ki, inadımdan en son gecikmemde tam 1 hafta boyunca test yapmadım...
adet gecikmesini de pko ya bağladığım için belirtiden saymadım
sürekli uykum geliyodu, mevsim değişikliği dedim umursamadım...
en sonunda temizlik yapmadan önce işkillenip idrar testi yaptırdığımda bebişimi farkettim:KK49:

Allah herkes için hayırlısını, sağlıkla nasip etsin

X