Hiç aldatıldınızmı ?

ben aldatmadım ve asla aldatmam çünkü kendime olan saygım kalmaz. kocamı çok seviyorum asla böyle birşey yapmam.kocişime gelince 3,5 yıllık evliyiz böyle birşey sezmedim.hem kocamda beni çok sever:eek:

Aldatılmadığımı Umuyorum Yokya Aldatılmamışımdır ihtimal vermiyorum fisfisfis

bildiğim kadarı ile aldatılmadım..
eğer aldatılırsam yıkılırım yıllarımı verdiğim kişnin beni aldatmasına katlanamam...
onu var ya... fena yaparım tabi kızı da...

aldatmayan erkek yokmuş yakalayaman kadın varmış,:eek:klava::eek:klava: yakalamadım diyim ben sana

öyle birşey olsa hissederim sanırım

Son düzenleme:
Bildigim kadarisiyla aldatilmadim..
Öyle birsey söz konusu olursa yapicagim sey bellidir zaten :1closedeyes:

Aldatmadim da.. Vicdansiz degilim cok sükür..

bunu allah korkusuyla ilgisi yok bir erkek erkeklik iç güdüsü onu buna zorluyor, bir kadın ise annelik iç güdüsü bunu yapmasını engelliyor.

Ben bu fikrine katılmıyorum. Bence çok alakalı Allah korkusu olan bir insan vicdan muhasebesinide çok daha dikkatli yapıyor. Bu kadar aldatan kadın var günümüzde bunların hiçbirinde annelik içgüdüsü gelişmemişmi acaba?
Yok canım bu bana yanlış geldi.
Kendi cevabıma gelince eşimi ne ruhen nede başka bir anlamda aldatmadım, aklımdan dahi geçirmedim. Eşiminde aynı şekilde olduğundan son derece eminim. Bana göre kadın yada erkek kimse aldatılmayı haketmiyor. Ben aldatmayı içgüdü olarak değil KİŞİLİK BOZUKLUĞU olarak görenlerdenim.

Bence de Allah kokusu olan ve gerçekten vicdanı olan bir insan yapmaz.
Ama bir o kadar da kişilik meselesinden de kaynaklandığını düşünüyorum bu olayın.
İnsanın çocukluğu,yetiştiği aile,anne ve babasının arasındaki ilişki bunun sebebi olabiliyor bazen.

vall esim beni aldatii tel gorusmesiyle neyse aldatma aldatmadir bende aldatacaktim ama icmde bir sey yapma diyor ama onu ne olduguu bilmiyorum

eskilerde aldatıldım mı bilmiyorum :nazar:
eşim tarafından aldatılmadım biliyorum :asigim:
ama ben eski sevgilimi aldatmıştımhihoyyyt

hadi gelin üstüme gelin geliiiiinnn Çok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile

eskilerde aldatıldım mı bilmiyorum :nazar:
eşim tarafından aldatılmadım biliyorum :asigim:
ama ben eski sevgilimi aldatmıştımhihoyyyt

hadi gelin üstüme gelin geliiiiinnn Çok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile

terbiyesiz rezil utanmaz :nazar:
boynuzlarim arşa değer valla o kadar hisettimki bu duyguyunaniknanik

eşimi asla aldatmam
bir allahtan korkarım
iki kendime saygım var
üç ben bir anneyim
dört eşimi çok seviyorum
eşiminde beni aldattığını sanmıyorum olsa bir şekilde anlardım birde beni çok seviyor çocuklarınıda. bizi kaybetmeyi göze alamaz diye düşünüyorum çünkü aldatma durumunda büyük konuşmayım ama asla affetmem:1no2:
yinede hanımlar her zaman gözünüz kocanızın üstünde olsun benimki asla yapmaz demeyin sengözlerimebaksanab
bu dünyada kimseye sonsuz güvenmeyin:1shok:

merhaba,

ben eşimi 1 kere aldattım. o benı aldatmıstı. durumu 1-0 dan 1-1 yaptım.

zevk almadım ama yaptım.

intikam desek

merhaba,

zevk almadım ama yaptım.

intikam desek

evlıyken mı aladttınız bu nasıl bır duşunce nasıl bırbırınızın yuznune baktınız ben bu işi anlamadımfisfisfiskafamçokkarıştı

aldatmadım, ama galıba aldatıldımmmmmmmmm:nazar: en azından ole hıssetımm
allaha havale ettım onu zaten artık ayrıyız güven yoksa aşkda yok:dilcikar:

merhaba,

zevk almadım ama yaptım.

intikam desek

sadece ooooooo diyorum seçim sizin
bende bir sey merak ettim eşinizin suratına bakarken vicdan azabı duyup rahatsız oldunuzmu

X