Herşeyi kafaya takmak

Fatmanur 1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2015
18
2
Merhaba kızlar benim sorunum herseyi kafama takmam ve sürekli stres içinde olmam geçmişte yaşadığım olayları düşünüyorum o bana bunu yaptı şunu yaptı dye geleceği düşünüyorum karamsar bir şekilde anı zaten yasayamiyorum hep karsimdakinin benim hakkımda olan düşüncelerini merak ediyorum kendimi çok sıkıcı buluyorum insanlar benden uzaklaşıyor benim yanımda mutlu değiller gibi geliyor hiç kimse tarafından sevilmedigimi düşünüyorum insanlarin yanında rahat olamıyorum bana bı yardım edin lutfen

Nasıl düşünüyorsanız öylesiniz ne eksik ne fazla :olamaz:
Değişim mi istiyorsunuz düşüncelerinizi değiştirin yeni bir düşünme şekli öğrenin
Hani baştan yarat diye bir akım varya işte düşünme şeklinizi baştan yaratın :deli:
Mesala ben tatlı ve sevimliyim :KK53:

Merhaba kızlar benim sorunum herseyi kafama takmam ve sürekli stres içinde olmam geçmişte yaşadığım olayları düşünüyorum o bana bunu yaptı şunu yaptı dye geleceği düşünüyorum karamsar bir şekilde anı zaten yasayamiyorum hep karsimdakinin benim hakkımda olan düşüncelerini merak ediyorum kendimi çok sıkıcı buluyorum insanlar benden uzaklaşıyor benim yanımda mutlu değiller gibi geliyor hiç kimse tarafından sevilmedigimi düşünüyorum insanlarin yanında rahat olamıyorum bana bı yardım edin lutfen
Ben de ayniyim inan bu anksiyeteden oluyo herkes ani yasarken ben de hep gecmiste yasiyorum bakiyorum yillar gecmis.Kendi kendime üstesinden gelemiyorum kolay kolay ben ama sen hobilerin varsa ona yönebilirsin kafani dagitmak icin bir diziye baslayabilirsin ondan sorna kendine bakmaya baslayabilirsin ekstra özen göstermek yani bunlar biraz insana iyi hissettiriyo ama ben kalici çözüm icin psikologa gitmeyi dusunuyorum

Geçmişe takılıp kalırsan bir geleceğin olmaz.

Bu sözü günde 3 öğün 7/24 aklınızda tutun tekrarlayın.
Yavaş yavaş değişimlere başlayın.
Ya bu şekilde kalacaksınız o bana bunu dedi diyeceksiniz dediğiniz kişinin ruhu bile duymayacak.
Yada normale dönüş hayatınıza güzelce bakacaksınız.
Yapabileceğimiz fazla bşy yok seçim sizin.

Ayrıca diğer tavsiyem ; ara sıra mezarlığa gidin duanızı edin ve
Hayatın çok kısa oldugunu, hiçbir şeyin kafaya takılmaması gerektiğinin farkına varın.

Ben de öyleyim ama ben hep kendimi suçluyorum.
Bin yıl önce olmuş ama neden öyle yaptım,aptalın tekiyim ben diye diye yiyorum kendimi.
İşsiz olduğum için daha arttı bu aralar,Sürekli telkinde bulunuyorum ama işe yaramıyor da artık.

Bende tam tersi geçmişe değil geleceğe gömülürüm hep bir planlarım vardır. Şunları yapmalıyım bunları. Bazen çok uçtuğumu düşünür kendimi frenlerim.

Gecmis gecti gitti bitti.insanlarin senin hakkinda ne dusundugunu bu kadar umursama ne dusnurlerse dusunssunler.
Nasil mutlu hisediyorsan oyle davran.

X