Herpes oldum psikolojik olarak bitmiş durumdayım

Smear herpes için bakılıyor mu bilmiyorum ama kanda kesin sonuç diye biliyorum ben.Yaraları hatırlamıyorum ama kaşıntım çok fazlaydı içeride ve doktor herpes dedi ama yanlış tanıymış.Hem bence gözle o kadar net tanı konulamıyor kesin sonuç için bile nir deri rahatsızlığında biyopsi alınıyor mesela sedefte falan bile.O yüzden gidip kan testi verin hem ıgm hem ıgg.Ayrıca poztif gelseler bile bu evliliğe neden engel olsun.Baskılayıcı tedavi ile kontrol altına alınır.Allah daha beterinden korusun.Size önerim gitmişken hiv hepatit testlerinize de baktırmanız yönünde.Benim de aklımdalardı geçenlerde hepsine baktırdım ve negatif çıktılar ve çok dikkat etmek gerekiyor birlikte olduğumuz insanlara
Keşke bana da bi mucize gelse sonuçlar yanlış olsa bu virüsü kapmamış olsam aşırı üzülüyorum nolur dua edin bana. Teşekkür ederim yorumunuz için Hiv içinde test yapcam inşallah negatif çıkar

Biz sizinle konuşmamış mıydık başka bi üye de hayatım bitti falan demişti bana, uçuk alt tarafı neden hayatınız bitsin :KK43:
Evet konuşmuştuk o hesabı kapattım artık bunu kullanıyorum. Ölümcül bi hastalık değil ama cinselliği etkileyen bişey düşünsenize her ay Allah korusun bu hastalık çıksa 10 gün devam etse 7 gün yara olsa sadece 1 hafta mı cinsellik yaşarım evli olduğum kişiyle. Hangi erkek kabul eder ki böyle bişeyi 😢 ben hep evlenip çocuk yapma hayalleri kuruyordum ben aşırı kötüyüm nolur bana destek olun morale çok ihtiyacım var

Evet konuşmuştuk o hesabı kapattım artık bunu kullanıyorum. Ölümcül bi hastalık değil ama cinselliği etkileyen bişey düşünsenize her ay Allah korusun bu hastalık çıksa 10 gün devam etse 7 gün yara olsa sadece 1 hafta mı cinsellik yaşarım evli olduğum kişiyle. Hangi erkek kabul eder ki böyle bişeyi 😢 ben hep evlenip çocuk yapma hayalleri kuruyordum ben aşırı kötüyüm nolur bana destek olun morale çok ihtiyacım var
7 gün regl 10 gün yara desek cinsellikte aksamalar olur erkeği olumsuz etkiler evlilikte

10 gün devam etmiyor ki 2 günde bitiyor ataklar ilk çıktıktan sonra

X