Herkesin burnu kalkıyor da bir benim mi burnum kalkmıyor anlamadım 😭

ebrar

Guru
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
54
18
2 yıl önce Ankara Lokman Hekim Hastanesi'nde Doğan Atahan a rinoplasti olmuş tek isteğimin burun ucumdaki düşüklüğü düzeltmesi çok yapay olmadan doğal güzel bir burnum olmasıydı ama olmadı o kadar doğal yapmış ki alçı çıkar çıkmaz ağlamak istedim kendisine de söyledim ama bahaneler kabul etmemeler...
Kimse ameliyat olduğumu anlamadı bile 😞 o kadar doğal ....burun eti vardı onu almış ama sağolsun 🤣
18 temmuzda başka bir doktora ameliyat oldum ve ona da başımdan geçenleri söyledim. Ben burnumun ucunun kalkmasını istiyorum lütfen burnumun ucu kalksın şu düşüklüğü hiç sevmiyorum diye ama gel gör ki benim makus kaderim benimle ilelebet payidar kalmak üzere ant içmiş gibi yine burnumun ucu düşük duruyor. Burun sırtımı törpülemiş güzel olmuş, daha çok doğal bir kavis olmuş amaaaaaa
ucu yine istediğim gibi değil😭
ameliyat sonrası sadece bantlamış o kadar dısardan hiç dikiş vs. Yok ...ameliyat olmamış burun içinden yapmış. O açıdan güzel, bir morluklar oldu o kadar😞
doktor daha şiş olduğunu sisler inince kalkar diyor ama herkesin fotosuna bakıyorum hiç de öyle değil gayet kalkık 😭😭😭

Biri bana söylesin bu benim makus kaderimin bir oyunu mu🤣🤣🤣

Daha iki haftalik ve yine ucu sivri daha birde dusecek

Eklentiler

• 20240803_203340.jpg
    20240803_203340.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 320
Capraz aci biraz dusuk gosteriyor haberin olsun. Tam yan profil daha net bilgi verir.
Bir de ucu daha da dusecek diyorsun ama bu teknik isi. Doktorun dikis teknigi belirliyor bunu. Bu acidan bi sarkik duruyor ucu ama yandan daha iyi anlasilir

Aa doktorun oyle dediyse dogru olabilir. Simdi okudum o mesaji. Demin teknik derken ondan bahsettim. Her burun illa dusmuyor sanilanin aksine.

Ben ameliyat olmadan önce doktoruma bi kaç burun fotosu göstermeye çalıştım yok öyle bişey dedi. Herkesin kemiği eti farklı herkesin burnu minnacık kalkık olamaz. Senin burnunun en iyi versiyonu olacak demişti. Ya istediğim gibi olmazsa diye tedirgin olmuştum, merak etme eski halinden daha güzel olacağı kesin demişti ve evet tabiki eski halinden daha güzel. Eminim sizin burnunuzda eski halinden iyidir. Beklentiler biraz doktorların gerçekçi olmamasından kaynaklanıyor. Kalın bir burun etiniz varsa burun ucunuzun tam olarak kalkık olması mümkün değil.

Evet eskisinden daha guzel oldu ama öyle kalın derili değilim. Benim asıl üzüldüğüm nokta hadi birincide olmadı ikinci ameliyatı sırf burun ucu ameliyatı diye olup burun ucumun yine istedigim gibi olmaması. Tamam domuz burnu gibi kalkık olmasın ama en azından da daha doğal kalkık bir burun istedim. asistani olmadı doktor bey yeniden bir duzeltme yapar dedi haftaya kontrole gidicem ama tekrar tekrar duzeltme nereye kadar bide garantisi var mi daha iyi olacagini istedigimi simdi yapmadi duzeltince mi yapacak

Sislik insin kalkacak demesine de pek inanmiyorum. Cunku o kadar doktor sitesi gezdim tipplasti fotolarına baktim hepsi de cok dogal bir kalkik olmus

Buradan o nedenle sormak istedim brnim gibi olup sonradan kalkan var mi diye yada bu islerden anlayan birileri varsa diye

Ben gecen yıl 100 bine revizyon oldum burnum kalin derili zor yani kuculttu ve kaldırmış doktor seçimi çok önemli benim burnum böyle güzel yapıldıysa herkesin güzel olabilir diye düşünüyorum doğru doktor seçimi olursa burun ucun düşük malesef yapamamış

Ben gecen yıl 100 bine revizyon oldum burnum kalin derili zor yani kuculttu ve kaldırmış doktor seçimi çok önemli benim burnum böyle güzel yapıldıysa herkesin güzel olabilir diye düşünüyorum doğru doktor seçimi olursa burun ucun düşük malesef yapamamış
Kesinlikle haklısınız bende tavsiye üzerine gittim iki doktora da ama maalesef sonuç istediğim gibi hiç olmadı. Geçen yıl bide o fiyata siz bayağı iyi bir doktora gitmişsiniz anlaşılan. Sonucun içinize sinmesi gercekten pahalı olmasından daha önemliymiş 😞😞😞 siz hangi şehirdesiniz eğer uygunsa burnunuzun fotosunu gönderebilir misiniz

Kesinlikle haklısınız bende tavsiye üzerine gittim iki doktora da ama maalesef sonuç istediğim gibi hiç olmadı. Geçen yıl bide o fiyata siz bayağı iyi bir doktora gitmişsiniz anlaşılan. Sonucun içinize sinmesi gercekten pahalı olmasından daha önemliymiş 😞😞😞 siz hangi şehirdesiniz eğer uygunsa burnunuzun fotosunu gönderebilir misiniz
Yazdim

bana özelden önce sonra atma şansınız varmı

X