Herkesin bir derdi var:(

Emineoztrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2015
14
0
36
Merhaba sevgili ikiz anneleri ve anne adayları..
32+6 haftalık çift yumurta ikizlerime hamileyim .çok şükür bebeklerim sağlıklı , ben de bazı zorluklarla idare ediyorum işte:)
Bu konu başlığını açmak istedim sizlerle biraz dertleşmek için. Ne de olsa birbirimizi anlarız..
Elbetteki en önemli şey sağlık ama insan yine de diğer Konuları da dert edip ister istemez sıkıntı yapabiliyor. İsteyen olursa buradan ya da özelden de yazabilir ..
Herkese iyi Doğumlar şimdiden

Merhaba sevgili ikiz anneleri ve anne adayları..
32+6 haftalık çift yumurta ikizlerime hamileyim .çok şükür bebeklerim sağlıklı , ben de bazı zorluklarla idare ediyorum işte:)
Bu konu başlığını açmak istedim sizlerle biraz dertleşmek için. Ne de olsa birbirimizi anlarız..
Elbetteki en önemli şey sağlık ama insan yine de diğer Konuları da dert edip ister istemez sıkıntı yapabiliyor. İsteyen olursa buradan ya da özelden de yazabilir ..
Herkese iyi Doğumlar şimdiden
slm bizde 29. hafta içindeyiz evet ikiz bebek beklemek çok zor bir süreç ve insan bazen kendini yalnız hissediyor ve kendi gibi olan insanlara ihtiyaç duyuyor bir birirmizi yine en iyi biz anlarız heralde

4 yaş ikiz annesiyim. şükürler olsun her geçen gün bakımları hafifliyor. ilk 6 ay -1 yaş arası çocuklara yetişmekte çok zorluk çektim. o sıkıntıları atlatınca ortaya biyonik bir kadın çıkıyor, başedemeyeceğim sorun yok diye düşünüyorsunuz:)
37+1. haftada doğum yapmıştım
herşey güzel gitmesine rağmen tatil dönüşü erken doğum sinyalleri başladı.2 ay sık sık hastaneye yattım gözetim altında kaldım ve 37 haftayı doldurdum.
herşey geçiyor...

Merhaba, 30+4 gunluk ikiz erkek bebeklerime hamileyim. Karnimin sol tarafinda hareketleri hissediyorum ama sag tarafindan o kadar hissedemiyorum. Doktor bir sorun yok diyor ama endiseleniyorum:KK43: benzer bir sey yasayan var mi acaba? Rabbim hayirlisiyla herkese sağlıklı sihaatli akilli hayirli evlatlar versin İnşallah

Merhaba, 30+4 gunluk ikiz erkek bebeklerime hamileyim. Karnimin sol tarafinda hareketleri hissediyorum ama sag tarafindan o kadar hissedemiyorum. Doktor bir sorun yok diyor ama endiseleniyorum:KK43: benzer bir sey yasayan var mi acaba? Rabbim hayirlisiyla herkese sağlıklı sihaatli akilli hayirli evlatlar versin İnşallah
Slm canım benimde 32 haftalik ikizlerin bir tarafta diğer taraftan cook hissediyorum bende ilk zamanlar çok korktum ama sonra duruş pozisyonlarindan mis onu anladım o yüzden en çok şag da hissediyorum ikisi de sağa yakın duruyor seninde hissettiğini ikisinin hareketi olabilir korkma doktor iyi dedi de çünkü stres erken doğumu tetikler biliyorsun

Slm canım benimde 32 haftalik ikizlerin bir tarafta diğer taraftan cook hissediyorum bende ilk zamanlar çok korktum ama sonra duruş pozisyonlarindan mis onu anladım o yüzden en çok şag da hissediyorum ikisi de sağa yakın duruyor seninde hissettiğini ikisinin hareketi olabilir korkma doktor iyi dedi de çünkü stres erken doğumu tetikler biliyorsun
Cook teşekkür ederim. Buradan ogrendigim benzer durumlar rahatlattı beni. Sagolun
Rabbim hayirlisiyla saglikli sihhatli eli yüzü duzgun akıllı hayırlı evlatlar versin herkese icinde de bize inşallah

X