herkesi igilendiren bir konu

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
merhaba arkadaşlar ben geçen yıl mayısta bebek düşünmeye başladık ve o ay doktora gittim biz bebek düşünüyoruz genel kontrole geldim bir sorun varmı diye doktor muayne etti ve bir ilaç verdi bana bende ufak sorun varmış bana etrafımdakiler o ilacı kullanma hamile kalamazsın dediler neyse kullanmadım 8 ay geçince bebekte olmadı tekrar doktora gittim bu sefer ilacı hiç kullanmadım diyemediğim için tam düzenli kullanmadım dedim bana düzenli kullan mutaka dedi kullanmaya başladığımın ikinci ayında hamile kaldım demek istediğim arkadaşlar hamileliğe karar verdiyseniz mutlaka bir doktora gidin çok önemliymiş hem kafanı rahat olur hem daha düzenli olmuş olur

acaba hangi ilaçtı o canım bende senin gibi gittim bişi yok dedi folik asit verdi ama bende kullanmadım sonuç 6 aydır tık yok..

benimki şeker ilacı çocuğa zarar verir dediler bıraktım sonra başlayınca hamile kaldım doktor doğuma kadar kullan dedi bu gittiğimde keseyide gödü şimdide etrafımdaki arkadaşlar diyorki sende dış gebelik vardır buolantın falan bişeyin yok diyorlar keseyi gördük diyorum yok öyle olanda var diyorlar artık etrafımdakilere kulak tıkadım bebeğimi büyütüyorum

Sen boşver etrafındakileri doktorundan iyimi bilecekler canım... Sen içini ferah tut bişey dieyimmi sana aslında hata yapıyoruz... Etrafımızdaki bazı insanlara hamile olduğumuzu söylemekle benim başım azmı ağrıdı banada inanmayan bile oldu ama ben yaptığım tahlilleirde usg resminide sağladığım için inanmayan yakın arkadaşım bildiğim şahsın yüzüne vurmak zorunda kaldım çünkü bana kısır muamelesi yaptı çevreme beni mahçup düşürdü..kötükedihüso Benden sana tavsiye canım bu insnlar kimse çok paylaşma hamileliğini kendi içinde huzurunla sağlıklı bir hamilelik geçir....

ya arkadaşlar lütfen kusura bakmayın ama etrafınızdaki insanlar nasıl insanlar öle anlayamadım.benim etrafımda ki insanlar kanamam varken bebeğimi kaybedeceğimi bilmelerine rağmen herzaman umut verdiler bana.açıkçası sizin etrafınızdaki insanları ben şahsen yanımda bulundurmam.insana bunu ancak düşmanı yapar.kırdıysam özür dilerim.

bencede çevrenizdeki insanlar pek iyi niyetli degilmis yani ne alakasi var yok dis gebelikmis falan herkes prof. kesilmis sen hiçbirini dinleme canim içini ferah tut senin üzgün olman bebeginide etkiler
bu arada kaç haftalik hamilesin canim

canım biz milletce çok severiz zaten anladığımız anlamadığımız her konuda yorum yapmaya ama hamile olmana sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

çevremizdeki insanlar herşeyi doktorlardan iyi bilirler valla
hepsi profesördür
sinir oluyorum böyle insanlaraklava:klava:

aynen ya moral bozmaktan baska bısey deılyanı en ıyısı paylasmamak bıde cok bılıyolarmıs gbı kısır muamelesı yapmazlarmı klava:

inannmıyorm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Çok üzgünüm çoookböyle insanlarda mı var-tatlicadiarzu-Çok üzgünüm çoook
bi de dış gebelik vardır mı diyolarklava:

ben hemen ilişkimi keserdm o insanlarla:mymeka::mymeka:kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…