herkese nasip etsin allahim

dilekumur

ölerek sonsuza doğuyoruz
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
164
4
42
halbuki yeni hamile kalanlarin mutluluklarini okurken bende neler yazacagimi hayal ederdim.aklima hicbirsey gelmiyor.sadece hamileyim ve saf saf guluyorum uc gundur.
5 yil sonra bana bu mutlulugu yasattigi icin allahima binlerce kez sukurler olsun.
kimse umudunu kaybetmesin bitti dedigim anda aldim haberini bebegimin.sadece cok mutluyum o kadar.

:nazar: tebrikler canımm a.s.,Allah nazarlardan saklasın,,Rabbim hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin inş.:Saruboceq:

tebrıkler canım rabbım sabrın meyvesını vermıs dılerım bundan sonra bebısınle saglıklı mutlu yıllar nasıp eder darısı bızlere ınsallahhhhhhhhhhhhhhh

ayyy canım çok güzel haber bu. inşallah sağlıkla kucağına alırsın ve bizlere de nasip etsin Rabbim senağlama

Allah nazardan saklasın sağlıkla doğurup kucağına alırsın inşallah
Allahtan hiçbir zaman umut kesilmezmiş

hayırlısı olsun tebrik ederim canımm
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

canım gözünüz aydın tebrik ediyorum RABBıM sağlıkla kucağınıza almayıda nasip eder inşallah .ALLAH ım isteyen herkese yaşatsın bu güzelliği

tebrikler canım..Allah tamamına erdirsin..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

Tebrikler ... Rabbim isteyen herkese nasib etsin inş... Çok güzel bir duygu...

Hayırlı uğurlu olsun...Hayırlısı ile sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim...

X