herkese merhaba

jeonil

papatyanilim
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
118
0
umarım bu kulüb benim için çok yararlı olur ve herkes için. bende bir anneyim 1 kızım var . Allah herkese bu sevinci tatmayı nasip etsin. şimdilik bu kadar!!! sevgilerle!........a.s.

umarım bu kulüb benim için çok yararlı olur ve herkes için. bende bir anneyim 1 kızım var . Allah herkese bu sevinci tatmayı nasip etsin. şimdilik bu kadar!!! sevgilerle!........a.s.
HOŞGELDİN TATLIM...RABBM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN ACILARINI VERMESİN İNŞ....:ecrin_bebek::ecrin_bebek:BENDE Bİ YAKIŞIKLI ERKEK ANNESİYİM

canım cümlemizin evladını korusun bizlere bağışlasın Allahım . tşk, ayrıca yanıt göderme inceliğinde bulunduğun için hihoyyyt

hoşbulduk canlarımmmmmmmmmmm!...............................................

merhaba yeni katıldım bazı sorularımın cevaplarını hep kadınlar kulubünün sayesinde aldım şimdi üye oldum sanıyorum cok güzel şeylerle karşılaşacağım
:CüvCüv:

aslında sigorta acentesiyim işteyim boş vaktimi sizlerle bir şeyler paylaşarak geçirmek istiyorum

aslında sigorta acentesiyim işteyim boş vaktimi sizlerle bir şeyler paylaşarak geçirmek istiyorum

merhabaaaa catalcaaaaa!... aslında bende yeni üyeyimmm
faydalı içerikler varr
hem kendi bildiklerimm ve okuduklarımı sizinle paylaşmak
hemde burdan öğrendiklerimden faydalanmakk
hemde tatlı sohbetler için katıldım bu siteye
görüşmek üzere
byyyyyyyyyyyy:CüvCüv::CüvCüv:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…