Göz Makyajı herkes rimel sürme teknigime hasta:) sizinle paylasıyorumm bitekkk:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
o zamn bndende bi tavsiye :):) rimeli önce tektek tel tel surun sonra fırcayla tarar qibi duzeltın dikkat edın ama fırcanın ucunda fazla rımel olmamasına bıraz uqrastırıcı ama en kötu rımelde bile daha iyi sonuc alırsınız hem normalde surduğünüzde göruneceğinden daha siyah görünür

dilosch farının rengi cok hosuma gttii
markasını ve numarasını sölermisin cnm?
bnm gözlerim de iri ve siyah
bu tonları yakıştırıyorum kendime

bende ust goz kapagimin içine siyah kalem suruyorum benimde iki tane maybelline rimel kullaniyorum biri takma kirpik gibi gosteren kivrik firçali pembe kapli olan digeride yine maybelline klasik mavi ince firçali olani ikisini ust uste suruyorum sanki takma kirpik takmisim gibi çok hos oluyor :)))))

bence en önemlisi kaşın altından tutup yukarı kaldırmak, o zaman kirpikleri iyice boyayabiliyorsunuz:)

ben de rimeli sürerken, fırçayı sabit tutuyorum ve gözlerimi kapatıp açıyorum o zaman da güzel oluyor hem de rimeli sürerken kirpikler kıvrılıyor tavsiye ederim.

bende hem oyle yapiyorum hem de kafami tamamen geriye atiyorum :))))) yoksa uçlarini tamamen boyayamiyorum ve de aninda goz kapaklarima degiyor bulasiyor rimel :)))) kirpiklerim uzun ama uçlari hafif sari o yuzden orayida tam boyamak istiyorum :))) ve çok hos oluyor iyice uzun ve dolgun duruyor :))))

güzel duruyorr canımm.rumel sürmede sorun yokta bide eyeliner çekebilsem çok güzeel olacakkk.hiç beceremiyorumm.halbuki gözü eyeliner çok güzel gösteriyo.

Canım aslında eyeliner çekmek çok kolay:) alışman gerekiyo bende ilk eyeliner çektiğimde kötü duruyodu şimdi ustası oldum diyebilirim:))) ayıcaa eyeliner gerçektende çok güzel duruyo...:1hug:

kızlar,sheida diye bir surme duydum antalyada bulamadım hangi sitede satılır kozmetik alabilecegim guvenilir bir site varsa ismini yazarmısınız lutfen......

payalaşım için teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…