Hergün Adet kanamasi gibi kan geliyor ve kesiliyor (acill yardim )

hayaliguzel-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
140
84
27
Merhaba arkadaşlar geçen ay yumurtalama gününden bu yana sürekli akintim kahverengi ve kanlı geliyordu , hastaneye gittim hiç bir sorun yok diyip gönderdi. Normalde her ay düzenli adet görüyordum bu ay adetim 7 gün geçti ve bu 7 gün içersin de adet kanamasında olduğu gibi kanama hergün başlıyor ve kesiliyor. Çok değişik daha önce hiç böyle birsey yaşamadım lütfen bilen biri yardımcı olsun bu neden oluyor

Adet düzensizliği var mi

Hayır her ay düzenli adet görüyorum
Ben düşük yaptım ve akıntım lekelenmem 2 aya yakın sürdü adet oldum bittikten sonrada leke söylediğin gibi oldu doktor yumurtalık ve rahim iyi durumda dedi kadın doğum hapı verdi ama ben kullanmadım gidip testere dişli aslan pençesi aldım içmeye başladım çok şükür kesti araştırabilirsin

Bugün adet oldum çok şükür, ama çok hızlı ve çok sulu normal kan gibi akıyor. Ve karnımın şişkinliği inmedi ,normalde hemen inerdi.

Bugün adet oldum çok şükür, ama çok hızlı ve çok sulu normal kan gibi akıyor. Ve karnımın şişkinliği inmedi ,normalde hemen inerdi.
Adet bittikten sonra tekrar doktoruna git bence..benim de benzer şikayetim oldu, adet bitiminde gittim polip göründü ve histereskopi ile alındı..şimdi herseyim normal çok şükür

Bence kist vardı gecikti ve sonra kist patladı onun için böyle kanama oldu bende belli sebepten dolayı sürekli kist oluşuyordu panik yapmayın bi sonraki adette belli olur test yaptınız mı acaba gebelik testi?

Geçti mi sorununuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…