HERGUN 100 SALAVATİ FATİH kendi niyetimize okuyoruz mutlaka katılın çok şey kaçırırsiniz Çookk🌿💦k

100 okudum.dün okuyamadım dis sıkıntım vardi anestezi falan cok yorgundum yatarak okmayim diye uyudum ama huzursuzdum. ruyamda garip birseyler gordum salavatla alakali. ihmal etmeyelim kizlar ömür boyu okuyalim
Aynen canım bende aynısını diyorum Rabb'imin izniyle ömür boyu okuyalumm
Çok farklı bir gücü olduğunu hissediyorum bu Salavati okuduğum zamanlar

ayy kuzum dun yarim kaldi uyumusum telefonu da birakmiyom elimden biraksam okuycam cok kziiyorum kendime

Kızlar ben de size katılabilirim ne niyetle okuyorsanız Hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek niyetiyle insallah kendime De okuyacağım

Kızlar ben de size katılabilirim ne niyetle okuyorsanız Hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek niyetiyle insallah kendime De okuyacağım
Kuzum tabiki katillllll
Böyle katılanları görünce çok çok mutlu oluyorum
Canım Kendi niyetine okuyorsun hergun 100 tane inşaallah.
Rabb'im hayırlı Salih evlat hayırlısi ile tez zmaanda nasıp etsin snaa amin

Kuzum tabiki katillllll
Böyle katılanları görünce çok çok mutlu oluyorum
Canım Kendi niyetine okuyorsun hergun 100 tane inşaallah.
Rabb'im hayırlı Salih evlat hayırlısi ile tez zmaanda nasıp etsin snaa amin
İnsallah kuzum benim boş zamanım çok vaktim oldukça hepinizin niyetine okurum insallah kulun kula yaptığı dua kabul olurmus insallaj

ayy kuzum dun yarim kaldi uyumusum telefonu da birakmiyom elimden biraksam okuycam cok kziiyorum kendime
Canım inan ki bunu okumamak için şeytan çok engel çıkaracak
Elinden tesbih matigini düşürme ki canım aklına gelsin lütfen
Yaaa çok huzur veren bir salavat değil mi
Bilmiyorum ben sanki masaallh diyyeim de kuş gibi hafifledigimi hissediyorum
Hatta az sonra ucuucammmm

İnsallah kuzum benim boş zamanım çok vaktim oldukça hepinizin niyetine okurum insallah kulun kula yaptığı dua kabul olurmus insallaj
Ayyy canımsınnnnmn
Canım bide bu Salavatin faziletlerini araştır inan okuyunca çok fazileti olduğunu inşallah daha çok sarilacaksin buna

Canım vaktin boş ise gün içinde
Ya FETTAH
YA REZZAK
YA MUSAVVİR
YA ALİM
YA VASİ
YA LATİF
YA VEDUD
.....başka da var ben en çok bunları biliyorum

Bunlardan da gün içinde bol bol cek
Mesela 1000 tane ya Fettah en fazla 15 dk da çekiliyor inan çok etkili lütfen mutlaka çek

Ve hergun evinizin hzuuru için vakıa,yaşın suresi mutlaka oku farkı Allah'ın izniyle göreceksin

Ve mutlaka bir tane tesbih Matik al canım inan çok daha rahat oluyor iş yaparken filan tabi yinede sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…