herbalife ürünü kullanıp zayıflayan var mı?

gamzetunc07

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2012
31
2
herbalife ürünü kullanıp zayıflayan var mı?
Vermem gereken kilolarım var
1 ayda 6 kilo herbalife işe yarıyor mu acaba?

Bir de herbalife ın çayı varmış. Kullananlar yorumlarını yazabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kullandım. ilk başta çok düzenli olarak 2 hafta kadar kullandığımda 2 kg verdim ve yağ oranım %4 azaldı, sonraki haftalarda istediğim gibi düzenli kullanamadım. ben işe yaradığını düşünüyorum,üstelik firma ürünlerine aşırı derecede güveniyor.2 gündür firmanın kuşadasındaki eğitim etkinliğindeydim,4 ayda 30 kg veren insanlarla tanıştım? bugün tekrar düzenli olarak kullanmaya başladım kendime 1 eylüle kadar zaman verdim işe yarayıp yaramadığına bakacağım. belki bu süre içinde satışına da başlarım :) bazen kilo vermek için abuk subuk bir sürü şey yapıyoruz, bu da denenebilir bence. Ben herhangi bir yan etkisini görmedim ama uzun vadede bir sıkıntı yaratır mı onu bilemem. Umarım yardımcı olabilmişimdir:)

vermem gereken kılolarım var yardım 1 ayda 6 kılo herbalıfe yayrmı acaba???

arkadaşım benden sana tavsiye kullanma.ben 3 ay kullandım 3 ayda koruyucu olarak kullandım ama sonuç2-3 kilo.millet nasıl okadar kilo veriyo bunla bilemiyorum valla ben veremedim bide harfiyen uydum.sonuç 0 .yinede sen bilirsin şu 9 bitki çayını denicem bende sende araşdır oku burda bi

Sadece herbalife değilde + diyetısyen ve spor ıle bırlıkta yakınımız cok ıyı kılo vermıstı

bende kullandım çayı mama gibi o saçma sapan şeyi deli gibi içtim. ozamanlar dersaneye gidiyodum pet şişenin içine koyup götürüyodum. 4 ay boyunca düzenli bi şekilde kullandım. bol bolda su tükettim. verdiğim paranın haddi hesabı yok. sonuç? 4 ayda 18 kilo verdim aradan geçti 6 sene her sene azar azar verdiklerimi alarak arayı kapattım. tamamıyla benim kendimi bırakmamdan kaynaklanan uzun süreli bi sonuç bu. ama ilacı bıraktıktan sonra böbreklerimde kum oluştu. daha sonrada taş. doktorun söylediğine göre bu tarz zayıflama çayları ve mamaları bi süre sonra böbrekten atılamıyormuş. gerçekten zor günler geçirdim. böbrek ağrısı ve diş ağrısının üstüne tanımam. kullanmayın derim ben. bu sefer doktor kontrolünde 9 bitki çayına başladım 1.5 ay oldu 7 kilo verdim. ama yediklerimede dikkat ediyorum. kızartma pasta börek kola tuz bunların hiçbirini kullanmıyorum. bide doktorumun tavsiye ettiği halk ekmeklerde satılan şampiyon ekmeklerden yiyorum her sabah,tanesi 40 kuruş. içinde kuş üzümü,çörek otu,fındık gibi bi çok şey var. onunda çok etkisi olduğunu düşünüyorum. şeker ihtiyacımı o ekmeğin içindeki üzümden alıyorum. 9 bitki çayını ve bu ekmeği tavsiye ediyorum. bi terslik olursa yazar bilgilendiririm sizi.

limonata diyetine başladım 1 gunde 1 kilo gittiç Hiç de acıkmıyorum. oda sıcaklığında 1 lt su 2 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı acı biber sürekli içiyorum.. baska da birşey yok. bakalım 3 gun yapsam yeter

Son düzenleyen: Moderatör:
bende çok uzun yıllar önce kullanmıştım iyide kilo vermiştim ama sonuçta iş kendi irademizde bitiyo sonra evlendim az bi kilo aldım hamile kaldım dahada aldım doğum yaptım bebek emecek diye yedimde yedim tartıya bi çıktım hamileliğm ve doğum sonrası toplam kilo 83 yani 17 kilo almışı....isveç diyeti yaptım sonrasında kalori hesaplaması yaparak 65e düştüm yaklaşık 1 yıldır kilomu koruyorum ...bu da benim elimde tabi arada 67e çıktım hemen dikkat ettim 65e düştüm,bazen yemek yemeyi hiç istemedim 63 e düştüm ama çok sürmeden 65 oldum.şimdiki hedefim 60 umarım olur..diyet yapmıyorum sadece yediklerime dikkat ediyorum..bu yöntem benim gibi aburcubur düşlkünleri için birebir..çünkü ben yemekten çok bunları yediğimden kilo alıyorum.bunları kısınca hemen veriyorum

denedim kilo verdim
bir daha kullanmam
verdiğin paraya yazık
herbalife ile aç kalarak zayıflamak mümkün
onun yerine salona yazıl yada yürüyüşe çık istediğini azar azar ye
daha ekonomik daha sağlıklı

Bende bugün itibariyle herbalife kullanmaya başladım, sabah ve akşam kullanıyorum. öğleyin normal yemek yiyorum protein ağırlıklı ve az kalorili olmasına özen gösteriyorum. Sabah süte fazla toz karıştırmışım ve midem bulandı çok fazla :/ akşamda içtim az toz kattım şuan gayet iyiyim. Satın aldığım kişi sürekli arıyor ve nasıl geçtiğini soruyor. Ayrıca
sağlıklı beslenme kulüpleri de var orayada katılıp, zayıflama hedefimi canlı tutmaya çalışacağım ve de sağlıklı beslenmeyi öğrencem. Çünkü ne zaman diyet yapıp zayıflasam hep geri aldım ,6 ay zayıfsam 6 ay kilolu yaşadım, o yüzden artık gerçekten sağlıklı beslenmeyi az yemeyi öğrenmem lazım, ben kilodan nefret ediyorum o da beni çok seviyor.
Geçen yaz 55 kiloydum şimdi 65 yağ oranım yüksek vb. :KK14:
Kullanan arkadaşlarla sürekli iletişim halinde olur birbirimize destek verirsek çok mutlu olurum. Bir de spora başlıycam sporsuz verilmez çünkü hiç bir kilo verilsede geri alınıyor en azından sporla vücut sıkılaşıyor :KK66:

bende bu ara herbalıfe'la ılgılenıyorum. arkadasım 13 kılo verdı çok memnum. benımde en az 7-8 kılo vermem lazım. herbalife'ın 6lı süper hızlı set diye bır ürünü var, onu kullanmayı düşünüyorum. inşallah işe yarar...

Ben gayet memnunum şimdilik bakalım tiksinti gelmezse sabah akşam onu içmekten gerçi çok pratik :KK66:

Benim bir arkadaşımın annesi kullanarak zayıflamıştı ama ben pek sağlıklı olduğunu düşünmyorum bayada pahalı onun yerine biraz diyet ve sporla halledilemeyecek birşey değil bence

Ben yıllar önce Herbalife distiribütörlüğünü yapmıştım.Üye olduğum zaman o zamanlar ucuzdu kullandım.Kilo verdirdi fakat çok pahalı olduğu için insanlar pek yanaşmadı.Bu ürüne o kadar para verinceye kadar başka şekilde de kilo verilebilir bence.Çünkü Herbalife mama gibi meyve suyuna felan ekliyorsunuz öyle içiyorsunuz ve sonuç yine aç olarak geziyorsunuz.Kullanımı yanlış hatırlamıyorsam günde iki öğün herbalife 1 öğünde normal yemekti.Bence hiç gerek yok daha uygunu ve etkili bulduğum başka ürün kullandım.Çok aşırı iştahlı olduğum için iştahımı kapatacak ürünleri araştırmaya başladım.3 sene önce 70 kiloydum ve eczaneden aldığım LW6090 tabletini kullandım ilk hafta 2 kilo verdim.Çok susatıyo su içmeyen ben bile düzenli su içmeye başladım iştahımı kapattı.Zaman geçtikçede midem küçülmeye ve azar azar yemeye başladım.Bu şekilde 54 kiloya inmeyi başardım arada spor yaptım.

ben zaten diyet ve spor yapıyorum ama kilo vermemi hızlandırmasını istiyorum çayını ve thermo complete hapını içsem etkili olur mu ?:/

Ben yıllar önce Herbalife distiribütörlüğünü yapmıştım.Üye olduğum zaman o zamanlar ucuzdu kullandım.Kilo verdirdi fakat çok pahalı olduğu için insanlar pek yanaşmadı.Bu ürüne o kadar para verinceye kadar başka şekilde de kilo verilebilir bence.Çünkü Herbalife mama gibi meyve suyuna felan ekliyorsunuz öyle içiyorsunuz ve sonuç yine aç olarak geziyorsunuz.Kullanımı yanlış hatırlamıyorsam günde iki öğün herbalife 1 öğünde normal yemekti.Bence hiç gerek yok daha uygunu ve etkili bulduğum başka ürün kullandım.Çok aşırı iştahlı olduğum için iştahımı kapatacak ürünleri araştırmaya başladım.3 sene önce 70 kiloydum ve eczaneden aldığım LW6090 tabletini kullandım ilk hafta 2 kilo verdim.Çok susatıyo su içmeyen ben bile düzenli su içmeye başladım iştahımı kapattı.Zaman geçtikçede midem küçülmeye ve azar azar yemeye başladım.Bu şekilde 54 kiloya inmeyi başardım arada spor yaptım.

merhaba söyledğinz LW6090 tableti araştırdımşöyle yazıyordu : 'İlk 10 gün vücut farklı tepkiler verebilir' sizde nasıl oldu?

merhaba,ben herbalife shake'ten 2 gün akşam yemeği yerine kullandım.başım ağrımaya başladı.herbalifetan şüphelendim.kullanmayı bıraktım ve başağrısı gitti.
alırken çok mantıklı gelmişti çünkü 1 öğünde yaklaşık 300 kalori alıyordum.ama başağrısı sabah uyanınca dahi devam ediyordu.
en iyisi bol proteinli(balık-tavuk)yiyecekler tüketip,az şeker[hatta hiç kullanmayın) ve az ekmek,hamurişi,çikolata,bisküvi tüketin.meşrubat,kola gibi içecekler yerine ayran,yoğurt tüketip bol spor yapın.

Bende 1 kç sene önce kulandım işin sırrı aç gezmek yani bunu. Başara biliyosanız bence düzenli beslenmeyle yapa bilirsiniz ne gerek var boşa para kaybı o parayla diyedisyene gidin yada spor salonuna yazılın daha sağlıklı:KK8:

Bende bugün itibariyle herbalife kullanmaya başladım, sabah ve akşam kullanıyorum. öğleyin normal yemek yiyorum protein ağırlıklı ve az kalorili olmasına özen gösteriyorum. Sabah süte fazla toz karıştırmışım ve midem bulandı çok fazla :/ akşamda içtim az toz kattım şuan gayet iyiyim. Satın aldığım kişi sürekli arıyor ve nasıl geçtiğini soruyor. Ayrıca
sağlıklı beslenme kulüpleri de var orayada katılıp, zayıflama hedefimi canlı tutmaya çalışacağım ve de sağlıklı beslenmeyi öğrencem. Çünkü ne zaman diyet yapıp zayıflasam hep geri aldım ,6 ay zayıfsam 6 ay kilolu yaşadım, o yüzden artık gerçekten sağlıklı beslenmeyi az yemeyi öğrenmem lazım, ben kilodan nefret ediyorum o da beni çok seviyor.
Geçen yaz 55 kiloydum şimdi 65 yağ oranım yüksek vb. :KK14:
Kullanan arkadaşlarla sürekli iletişim halinde olur birbirimize destek verirsek çok mutlu olurum. Bir de spora başlıycam sporsuz verilmez çünkü hiç bir kilo verilsede geri alınıyor en azından sporla vücut sıkılaşıyor :KK66:
merhaba toz dediğiniz herbalife shake mi ben de kullanmak istiyorum faydası oluyor mu tavsiye eder misiniz

X