HERA : Dr. Süleyman ESERDAĞ ve ekibi ile VAJİNİSMUStan kurtulanlar

ben kendim yendim canım :) muayene için gitmiştim Süleyman beye. tedavi olmayı düşündük o zaman ücret çok geldi evde egzersiz falan yapayım dedim. egzersiz ve anestezik spreyle yendim. yapamasaydım mecburen giderdim. evde yapamayanlar tedavi olsunlar boşuna zaman kaybetmesinler. eşlere de yazık oluyor. kendi psikolojiniz de bozuluyor.
O dediginiz aneztezik spreyi nerden temin ettiniz acaba ?

Bende daha dün yendim süleyman Eserdag da tedavi oldum.benimki ileri dereceydi asla kendim yenemezdim.eğer kaygı düzeyiniz yüksekse tedavi olun vakit kaybetmeden. benim gibi biri yendiyse herkes yener emin olun.moralinizi hiç bozmayin.gidin yenin ve gelin. parmak egzersizi ile vakit harcamayın.

Hera'da tedavi olanlar ne yapılıyor tam olarak? Herkesin gitme durumu yok. İçeriğinden bahsederseniz belki bir faydası dokunur.

O dediginiz aneztezik spreyi nerden temin ettiniz acaba ?
Eczande var vemcaine pump sprey veya xylocaine pump sprey almıştım sırt üstü yatıp Vajina içine sıkıp bekliyorsunuz sonra deneme yapabilirsiniz. Ben faydasını gördüm. Hamileyim şuanda. Bir zararı olmadı.

Ben de pazartesi günü süleyman eserdağ ile tedaviye başlayacağım inşallah şimdiden çok heyecanlıyım birkaç gündür asistanları ile telefonlaşıyoruz çok ilgililer şimdiden çok iyi şeyler hissetmeye başladım inşallah 2 buçuk yıllık evliliğim belki de önümüzdeki hafta artık gerçek bir evlilik olacak :) yendiğimde inşallah bende buraya olumlu düşüncelerimi paylaşırım

Poplinn senden haberler bekliycem malesef ben de 1.5 senelik evliyim ve hala olmadı kafayı yiycem artık istanbulda bir doktor bulduk ama parmak egzersizleri vs.. 1 ay 2 ay 3 ay git gel çok uzun ve meşakatli moral bozucu sıkıcı bunlatıcı geliyor benim okadar vaktim yok artık en kısa sürede olsun bitsin kurtalalım istiyorum. ama bu süleyman beyin uyguladığı tedavi hakkında biraz endişeliyim.

Bende gecen pazartesi baslamistim suleyman beyde carsamba gunu kurtuldum(yani dedikleri gibi 3gun surdu). Egzersizlere devam ediyorum gittikce daha rahat iliskiye girmek icin egzersizlere devam etmek lazim. Maddi yonden evet biraz pahali ama kizlar bende ise girdim maasimi biriktirip oyle karşilayabildim. Oyuzden kizlar bi sekilde maddi konuyu halledebiliriz diye dusunuyorum lutfen ertelemeyin bende her bu dertden kurtulan arkadaslar gibi tek tavsiyem keske dememek icin ertelemeyin derim.rabbim sifa versin saglicakla kalin.

Merhaba bende Süleyman hocadan ilk randevumu aldım. Ancak çok korkuyorum bu 3 günlük tedavi de neler yaptınız anlatabilir misiniz parmak egzersizi var mı

randevunuza gittiniz mi sonucunu paylaşırsanız çok seviinirim bende gitmeyi düşünüyorum lütfen bilgi verir misin
Bencede ertelemeyin mutlaka suleyman beye gifin ve bu hastalktan kurtulun derin. Cunku bende3.5 yillk evliyim ve kendi cabamla cozemedim. Vajinusmus hastalari bu doktor yardimi olmadan icine bisey almasi cok zor. Doktora guvenerek ve dogru nefes egzersi ile icimize bisey alabilecegimizi goruyoruz. Calismalarla vajina kaslarini aciyorz. Ben kendim 10 yilda gecse bunu cozemezdim ama 3.gun sonunda gercek iliski yasadim icime alabildim. Kendinize guvenin, suleyman eserdag ve calisanlarina inanip gidin, evet biraz pahali ama sonuc olarak iyilesiyorsnuz. Vajinusmus bir hastalik ve cok fazla kisi var tedaviye gelen.

Bencede ertelemeyin mutlaka suleyman beye gifin ve bu hastalktan kurtulun derin. Cunku bende3.5 yillk evliyim ve kendi cabamla cozemedim. Vajinusmus hastalari bu doktor yardimi olmadan icine bisey almasi cok zor. Doktora guvenerek ve dogru nefes egzersi ile icimize bisey alabilecegimizi goruyoruz. Calismalarla vajina kaslarini aciyorz. Ben kendim 10 yilda gecse bunu cozemezdim ama 3.gun sonunda gercek iliski yasadim icime alabildim. Kendinize guvenin, suleyman eserdag ve calisanlarina inanip gidin, evet biraz pahali ama sonuc olarak iyilesiyorsnuz. Vajinusmus bir hastalik ve cok fazla kisi var tedaviye gelen.
birde yasemin yıldız diye bir doktor var onu da araştırmış mıydınız ? o fiyat olarak daha uygun televizyon proğramlarında çıkıyor o şekilde araştırmıştım bende.sizin bilginiz var mı veya ona giden birilerini duydunuz mu hiç ?

birde yasemin yıldız diye bir doktor var onu da araştırmış mıydınız ? o fiyat olarak daha uygun televizyon proğramlarında çıkıyor o şekilde araştırmıştım bende.sizin bilginiz var mı veya ona giden birilerini duydunuz mu hiç ?
Suleyman eserdagi arkadasim tavsiye etmisti. Ben oncesinde hic bi tedavi yontemi arastrmadim okadar parada vermem diyordum ama cocuk dusununce biran once cozmek istedim,suleyman eserdagi arastirmaya basladim. Bence 4 gunde cozeriz diyen baska doktorlarda cozuyoedur

Suleyman eserdagi arkadasim tavsiye etmisti. Ben oncesinde hic bi tedavi yontemi arastrmadim okadar parada vermem diyordum ama cocuk dusununce biran once cozmek istedim,suleyman eserdagi arastirmaya basladim. Bence 4 gunde cozeriz diyen baska doktorlarda cozuyoedur
işte hep sülyman eserdağa gidenler toplaşmış hiç yasemin yıldıza gidip buralara yazanı görmedim fiytı uygun olduğu için bende ona gdicem ama dr.yasemine giden bir iki kişi duydum 8 günde çözmüşler

siz ne kadar ödemiştiniz

6 bin odedim ben. Ama doktora gidincede cozmek iyilesmek senin elinde. Sadece doktor ogretiyor yardim ediyor.
ben başaracağıma inanıyorum çocuk düşündüğümüz için.zaten doktora uymayacaksak o kadar para vermenin bi anlamı yok.sen gebe kalabildin mi canım bu porblem çözüldükten sonra :) bu vajinismusla çok uğraştığım için psikolojimde bozuldu kesin bebek için de bekler dururum oda olmazsa hastane doktor uğrşmak istemiyorum diye korkar oldum :KK43:

ben başaracağıma inanıyorum çocuk düşündüğümüz için.zaten doktora uymayacaksak o kadar para vermenin bi anlamı yok.sen gebe kalabildin mi canım bu porblem çözüldükten sonra :) bu vajinismusla çok uğraştığım için psikolojimde bozuldu kesin bebek için de bekler dururum oda olmazsa hastane doktor uğrşmak istemiyorum diye korkar oldum :KK43:

X