Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır..

Okuyan ve okuyacak olan herkesten Allah razı olsun. Bugüne kadar hiç bu kadar çok kişi bizim için dua etmemişti, çok mutluyum
Rabbim kolaylik versin kardesine cnm. Yar ve Yardimcisi olsun insallah.Ömrü huzurlu sağlıklı olsun Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin.Sen de ne güzel ablasin kardesine bu kadar dua edilmesine vesile oldun.Allah razi olsun kabul buyursun insallah.

Binlerce kez elhamdülillah rabbimize, dua etme isteği vermiş içimize.
Allah razı olsun arkadaşım sağolasın

Allah razı olsun canım. Kardeşim de o kadar vefalı o kadar iyi bir insan ki, kendimi bıraktım ona üzülüyorum

canım üzülme Rabbim karşılıksız bırakmaz benim de ablam anneme bakıyor ama ben kıskanıyorum onu bütün sevapları o kazanıyor diye
Ben de babamı sürekli yanıma çağırıyorum ama 10 gün durup kaçıyor. Ben ankara'da yaşayamam diyor benim kardeşim daha çok genç canım. Garibim ütü bile yapamıyor da hafta sonları ben gidince yapıyorum. Evlenene kadar beraber yaşasınlar, ama evlenince kesinlikle babamı alacağım yanıma. İnşallah kardeşcim bir an önce hayırlı bir iş, iyi bir eş bulur

aminn inşallah canım ne güzel en azından senin gibi kıymet bilen bi değeri var Rabbim inşallah onun da gönlüne göre versin. çok sevdiğim bi duadır rabbi yessir duasını sürekli oku canım

23.02.2016- FallenAngel için okuyoruz

1 tubatesbih (DUASI OKUNDU) (tüm liste için 35 adet okudu) 35
2 gulbera (DUASI OKUNDU)
3 G guzbahar (DUASI OKUNDU) mazeretli
4 @NEFSSEMS (DUASI OKUNDU) mazeretli
5 cimcimegfb (DUASI OKUNDU) mazeretli
6 yumiti DUASI OKUNDU
7 @-Mahperi- (DUASI OKUNDU)
8 Cilekkokusu12345 (DUASI OKUNDU)
9 Sealand (DUASI OKUNDU)
10 vefa84 (DUASI OKUNDU)
11 genic (DUASI OKUNDU) 35
12 Y yesil_zeytin_ (DUASI OKUNDU)
13 eilenn DUASI OKUNDU
14 dnzderya DUASI OKUNDU-HERKESE OKUDU
15 Kakao ve Ben DUASI OKUNDU
16 bulut776 DUASI OKUNDU
17 Z zencefiltarcin DUASI OKUNDU -35
18 @msgulerr DUASI OKUNDU
19 @Hazal duası okundu
20 ariyana DUASI OKUNDU
21 feraheymen DUASI OKUNDU
22 @LiLyaNa_mazeretli DUASI OKUNDU
23 HALLEYS DUASI OKUNDU 70
24 BEYAZ KURT DUASI OKUNDU 40
25 FallenAngel -mazeretli
26 Munzevi Zencefil
27 tolin 35
28 Ceylinimdeceylinim
29 The Black -mazeret
30 Ausencia
31 Yagmurun_kizi

OKUNAN 250
OKUNACAK 1000
KALAN 750

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…