Her türlü hacet ve sıkıntılarımız için çeşitli terkipler okuyalım

Tamam canım, niyetini görmeyenler olabilir diye yazıyorum
C cansu_tr nin hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması için okuyoruz.
Kalan 300
Teşekkürlerimi sunuyorum seni kocaman öpüyorum bugünde kendimde bı gariplik hissediyorum ayıptır söylemesi sanki böyle sürekli ıslaklık hissediyorum kendimde akıntı pek gelmiyor ama ıslaklık var hep bide sağ kasigimda batma oluyor . İnsallah Rabbim mucizesini nasip eder

Teşekkürlerimi sunuyorum seni kocaman öpüyorum bugünde kendimde bı gariplik hissediyorum ayıptır söylemesi sanki böyle sürekli ıslaklık hissediyorum kendimde akıntı pek gelmiyor ama ıslaklık var hep bide sağ kasigimda batma oluyor . İnsallah Rabbim mucizesini nasip eder
Rica ederim canım benim :KK15:Hadi inşAllah güzel bir haber ver bize:KK36:Bat ne zaman

Hadi inşallah hayırlısıyla güzel haberler verirsin canım senin niyetin için 50 tane aldım Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Kalan 250

X