Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Patronicee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2015
2.428
1.584
Merhaba arkadaslar uzun zamandir bebek icin ugrasiyorum maalesef 1 dusukle sonuclandi bu duayi daha oncede yapmistim duam.kabul olmustu simdi tekrardan yapmak istiyorum bana eslik.edermisiniz??

başlayınca bana da mesaj atin. okuyabildigim kadarini okurum. ezberimde okdugu için sikintim yok ama cocuk uslu durmazsa qnca 100 okurum

Simdilik liste yapiyorum unutmamak icin katilan arkadaslar olursa listeye eklenecektir.. 1.@Patronicee 2-@_Haymeana_ 3-@Braindamage 4-@Cgpbas 5-@Muhat

başlayınca bana da mesaj atin. okuyabildigim kadarini okurum. ezberimde okdugu için sikintim yok ama cocuk uslu durmazsa qnca 100 okurum
aynen kuzum benim oglan acayip huysuz bende en fazla 100 tane okuyabilirim

Bu Salavat-i Serifeyi Hulus-u Kalp ile Okunduğunda
Günde 100 defa okumaya devam eden maksadına ulaşır arzu ettiği şeye nail olur.
Günde 100 defa okumaya devam eden kimse hatır ve hayaline gelmeyen şeylere nail olur.
Günde 4444 kere okuyan idam mahkumu bile olsa Allah’u Teala’nın izniyle kurtulur.
Hastaya okunmaya devam edilirse Allah’u Teala’nın izniyle şifa bulur.
Bu salavat- şerife’ye devam edenler her türlü düşmanların şerrinden Allah’u Teala’nın izniyle kurtulur.
Salavat-i Şerife Okunuşu
önce ihlasla 21 defa: “Estağfirullah el Aziym ve etubu ileyh” diye istiğfar edilir.
Sonra ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir. Mesela; ” Borcumdan kurtar sınıfımı geçeyim davamı kazanayım…” diye niyet edilir.
Sonra: “Euzu billahiminesseytanirracim Bismillahi’r-Rahmani’r-Rahim” denir.
Sonra salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble’ye dönük olursa daha etkili olur. Ayrıca okuyuş sırasında zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yorulduğunuz zaman dinlenin sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. çünkü adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.
Kendi kendine okuyacak güçte olmayan kendi haceti için başkalarına okutturulabilir.

Sükür ki sayimiz yavasta olsa artmaya devam ediyorum suan ki guncel listemiz... 1-@patronicee 2- S Sargoz : 3-@braindamage 4-@cgpbas 5-@muhat 6-@dizzy-- 7-@whitepearll

X