Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Hatmimize:
(10) salavat

(10) istiğfar

(10) kelime-i tevhid

(10) Tekbir

(10) salavat

ile başlıyoruz kızlar, isteyen 2 rekat hacet namazı da kılabilir.

Elmas2326 Elmas2326 'nın duası:

Allah’ım işimde bana kolaylık sağla namazlarımı kılabileceğim daha hayırlı bir iş nasip et helalinden kazanç nasip eyle helal yolda harcamayı nasip eyle günahlarımı affet imanlı yaşayıp imanlı ölmeyi nasip et eşimle bana sağlıklı hayırlı bir ömür nasip et sağlıklı hayırlı bir evlat nasip et İki oğlumu sana emanet ettim onları doğru yoldan ayırma hayırlı bir ümmet hayırlı bir kul Olmayı nasip et bu duaya amin diyen herkesin ne dileği ne isteği varsa hayırlı olanı onlara nasip et ALLAHIM amin

1) braindamage braindamage 1387 ADET OKUDU
2) Uraniaaflora Uraniaaflora 1387 ADET OKUDU
3) 5 528mucizemmm 1387 ADET OKUDU
4) C cansu_tr 1387 ADET
5) Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1387 ADET OKUDU
6) Sealand Sealand 1387 ADET
7) Elmas2326 Elmas2326 1387 ADET OKUDU
8) agustos72 agustos72 1387 ADET
9) caramel_7 caramel_7 1387 ADET
10) Namaria Namaria 1386 ADET OKUDU
11) F FairyTale89 1386 ADET OKUDU
12) nedensude nedensude 1386 ADET OKUDU

Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip et. Yuvamızı bebek sesleriyle şenlendir. Evlat hasreti çeken herkesin evladına kavuşmasını nasip et. Sağlık, huzur, helal kazanç nasip et. Bu duaya amin diyen herkesin dualarını kabul et.

Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat nasip et. Yuvamızı bebek sesleriyle şenlendir. Evlat hasreti çeken herkesin evladına kavuşmasını nasip et. Sağlık, huzur, helal kazanç nasip et. Bu duaya amin diyen herkesin dualarını kabul et.
Canim ismini de yazar misin ismen dua etmek daha guzel olur

agustos72 agustos72 arkadaşım için okudum Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah 🌺

X