Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Kızlar dua listemiz oluştu, pazartesi günü ben duamı yazarak başlatacağım Allah hepimizin duasını hayırlısıyla kabul etsin inşaAllah, inanarak dua edersek kabul olmayacak duamızın olmayacağına inanıyorum.

Her gün bilgilendirmemiz lazım mutlaka, okuduysak okudum diye eğer mazeretli isek de mazeretliyim diye bildirelim. Ona göre diğerlerine bölüştürelim.

@ Uraniaaflora Kafiyesizsiir little bird 5 528mucizemmm Elmas2326 kavs-i kuzah B beren80 M mely15 mucizeistiyorumm

Aslında herkes duasını paylaşsa başta, yine her gün 1 kişiye okunacakmış gibi her gün 1 taneyi tamamlarız; vakit bulanlar diğer kişilere de geçer. Çok mu karışır böyle olsa?

Aslında herkes duasını paylaşsa başta, yine her gün 1 kişiye okunacakmış gibi her gün 1 taneyi tamamlarız; vakit bulanlar diğer kişilere de geçer. Çok mu karışır böyle olsa?
Aslında karışmaz, kimin niyetine okuduysak etiketlersek eğer bir karışıklık olmaz sanırım. Anasayfadaki ilk gönderiye herkesin duasını ekleyeyim ben belki erken bitiririz dediğin gibi diğerlerine de çabuk sıra gelir..

Kızlar bugün başlıyoruz.
16.09.2019 Pazartesi braindamage için okuyoruz

Edilecek dua:
Allahım braindamage kulunun yaptığı iş görüşmesinden hayırlı sonuçlar alıp orada hayırlı bir şekilde işe başlamasını nasip eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmasını ve evlilik yolunda düzgün adımlar atmasını nasip eyle, ailesine sağlık,huzur, mutluluk nasip eyle. Ablasına da hayırlı bir iş ve eş nasip eyle. Tüm müslüman kardeşlerimizin dualarını kabul eyle, hepimizi kazadan beladan kötülüklerden koru hayatımızı ve ölümüzü hayırlı eyle. Bizi kötü düşüncelerden koru ve günahlarımızı affeyle.

Dua sayılarımız aşağıdaki gibidir, mazeretli olanlar söylerse diğerlerimiz okuruz onların yerine.
Şimdiden Allah hepimizin duasını kabul etsin

1) braindamage 29 Adet
2) Uraniaaflora 29 Adet
3) Kafiyesizsiir 29 Adet
4) little bird 29 Adet
5) 5 528mucizemmm 29 Adet
6) Elmas2326 28 Adet
7) kavs-i kuzah 28 Adet
8) B beren80 28 Adet
9) M mely15 28 Adet
10) mucizeistiyorumm 28 Adet
11) gozyasi 28 Adet

Okudum canım Allah kabul etsin

Canim okudum duayi da ettim Allah kabul eylesin insallah

28 tane okudum rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

Kızlar bugün başlıyoruz.
16.09.2019 Pazartesi braindamage için okuyoruz

Edilecek dua:
Allahım braindamage kulunun yaptığı iş görüşmesinden hayırlı sonuçlar alıp orada hayırlı bir şekilde işe başlamasını nasip eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmasını ve evlilik yolunda düzgün adımlar atmasını nasip eyle, ailesine sağlık,huzur, mutluluk nasip eyle. Ablasına da hayırlı bir iş ve eş nasip eyle. Tüm müslüman kardeşlerimizin dualarını kabul eyle, hepimizi kazadan beladan kötülüklerden koru hayatımızı ve ölümüzü hayırlı eyle. Bizi kötü düşüncelerden koru ve günahlarımızı affeyle.

Dua sayılarımız aşağıdaki gibidir, mazeretli olanlar söylerse diğerlerimiz okuruz onların yerine.
Şimdiden Allah hepimizin duasını kabul etsin

1) braindamage 29 Adet
2) Uraniaaflora 29 Adet
3) Kafiyesizsiir 29 Adet OKUDU
4) little bird 29 Adet
5) 5 528mucizemmm 29 Adet OKUDU
6) Elmas2326 28 Adet OKUDU
7) kavs-i kuzah 28 Adet
8) B beren80 28 Adet
9) M mely15 28 Adet
10) mucizeistiyorumm 28 Adet
11) gozyasi 28 Adet OKUDU

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…