Her sene aynı tarihlerde hasta oluyorum.

Sendemibrutusum

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
100
-18
25
Bu aralar sağlıkla ilgili yazmayı hep sürdürüyorum en kısa tarihte doktora gideceğim tabikide ama yılın yazın yada sonbahara doğru yada şöyle diyeyim temmuz Ağustos Eylül arası her yıl istisnasız hasta oluyorum aniden yorgunluk titreme sırta vuran ağrı sonrasında ise iki gün devam ediyor ve bitiyor şuan yine başladı yorgunluk ama kendimi hasta hissetmiyorum daha önce bunun için bana enfeksiyon demişlerdi böyle birseh yaşayan oldumu daha önce en son geçen sene Eylül de olmuştu bana baya sırt ağrısından ağlıyordum.

Cok terleyip mineral dengesini bozuyor olabilirsiniz. Değerlerinize baktırın. Sodyum düşüklüğü bu dediklerinize sebep olabiliyor.

Cok terleyip mineral dengesini bozuyor olabilirsiniz. Değerlerinize baktırın. Sodyum düşüklüğü bu dediklerinize sebep olabiliyor.
Olabilir mi dersiniz çünkü yazın çok terliyorum genel olarak çok terliyorum ve camda açık esiyor sürekli her yaz bundan mıdır

Bağışıklığınız düşüyor olabilir. Kan testi yaptırın belki vitamin eksikliğiniz filan olabilir.

Klimaya maruz kalıyorsanız onlardan yayılan mikroplar yüzünden de olabilir. İşyerindeki bakımı yapılmayan klima yüzünden yıllar önce bir akrabam yaz ortasında zaatürreye yakalanmıştı.

Tarihleri aklımızda tuttugunuza göre bu tarihler yaklaşınca acaba bu yıl da hastalanır miyim düşüncesi var. Ve beynimiz bunu algılar vücudu hasta eder. abim 15yil falan önce yüksekten düşüp belini incitmisti her yıl o tarihlerde yeni düşmüş gibi acı cekiyordu psikolojik olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…