Her kan testinde gebelik çıkarmı ...

gamze_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
182
22
Kızlar merhaba ben 3 gün önce sivilcelerim için roaccutane tedavisi görmeye başladım bunun için doktor kan testi yaptırdı sanırım hormon testiydi kolesterol değerlerimi falan ölçtü galiba bu testte gebelik varsa çıkarmı lütfen bi bilen cvp yazsın biliyosunuz bu ilacı kullanırken asla hamile kalmamam gerekiyo

her kan testınde cıkmıyor eger doktora hamilelik şüphem var demediysen yaptırdıgını sanmıyorum bhcg hormonuna bakılır hamilelikte eger sonuclar elındeyse bir bak oyle bırseye raslarsan yaptırmıs demektir. bunu dısında genelde karaciğer emzimlerine bakılır. cunku bahsettıgın ılac agır ve karacıgere etki edebilir.

bende senin ilacının muadili zoretanin kullandım 5 sene önce orda yapılan tahlillerde gebeliğe bakılmıyor ama söylemen gerekiyor
çok çok dikkat et ve her ay karaciğer fonksiyon testlerinide yaptır
sabahları sütünü aksatma mutlaka iç bal ve enginarı hayatının parçası yap
bide dudakların için shea butter kullan inan bana dua edersin bu bir tür doğal vazelin doktorunun vereceği hiçbirşey dudaklarında işe yaramıyor
bide merak edilen şey ilaç sonrası sivilceler tekrarlıyormu :) benim beş senedir hiç çıkmamıştı ama şimdi hamileyim ve adet olamamak bana bir sivilce hediye etti

Kızlar çok teşekkür ederim çok açıklayıcı cevaplar vermişsiniz 'hapşu' tatlım elimdeki sonuçlara hemen bakıcam belki bahsettiğin bhcg değerleri vardır. Karamel cnm tavsiyelerin için sağol kolesterolüm biraz yüksek olduğu için 10 mg ile başladık 15 gün sonra inş düşerse 20 mg a geçicez düşük olduğu için henüz yan etkilerini göremiyorum başladığı zaman tavsiyelerine uyucam birde kolesterol düşürmek için ne yapabiliriz deneyimi bilgisi olan varmı

Cnm o dediğin vazelini nerden bulabilirim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…