HER İNSANIN HAYALİ ÜNİVERSİTE.. ENGELLERİM VAR BİLENLER ACİL YARDIM ETSİN NOLUR

ilayda58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
51
18
ARKADAŞLAR LÜTFEN NET BİLGİNİZ VARSA YARDIM EDİN. AÇIKÖĞRETİM LİSE ÖĞRENCİSİYİM.
OKUDUĞUM DÖNEM: 8
TOPLAM DÖNEM:14
ZORUNLU DERS:4
KREDİ:152
DÜZ LİSEYİM ALANSIZIM.
SORUM ŞU: BU SENE ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRMEYE HAK KAZANDIM. YGS YE HİÇ HAZIRLANMADIM BAZI DURUMLARDAN DOLAYI KAZANMAMA İHTİMAL YOKTU AMA KAZANDIM. YALNIZ AÇIKÖĞRETİMDE HALA DEVAM EDİYORUM ÇÜNKÜ 192 KREDİM OLMASI LAZIM DİPLOMA ALMAM İÇİN. 35 KREDİ ALSAM BİLE 187 KREDİM OLUYO YİNE DİPLOMA İÇİN YETERLİ DEĞİL. EK SINAV TARİHLERİYLE LYS TARİHLERİ NASIL OLUCAK BİLMİYORUM. DİPLOMA TARİHLERİ VS. YANİ ÜNİ.KAZANIP AÇIKÖĞRETİM LİSESİ YÜZÜNDEN Bİ ÜNİYE GİREMEZSEM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM. BİLGİLERİNİZİ ACİL PAYLAŞIN LÜTFEN

ARKADAŞLAR LÜTFEN GÖRÜP CEVAP VERMEMEZLİK YAPMAYIN BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ. BENİM İÇİN EN UFAK YORUM BİLE ÇOK DEĞERLİ LÜTFEN..

Okulundaki sınav tarihleri için en doğru bilgiyi okulundaki hocalara sormalısın. Şu an için kesin bi tarih olmasa da ortalama bi tarih verirler sana lisenin sınavlarının yapıldığı. Ek yerleştirmelerde Ekim-Kasım aylarında yapılıyor sanırım genelde. Kesin bi tarih için ilk yerleştirmelerin açıklanması gerek. İlk yerleştirmelerden sonra ösym sitesini kontrol edebilirsin sürekli.

X