Her Hafta 1 Sünneti Hayatımıza Uygulayalım

Ben asla ayakta su içmem hem sunnet hemde saglik acisindan❤

Çok şükür bende senelerdir çok dikkat ederim. Hep daim olur inşallah peygamber efendimiz buyuruyor ki 'sizden biriniz ayakta içtiği bir yudum suyun bile zararını bilseydi o suyu yutmadan kusardi' gerçekten çok isabetli bı sünnetle başladık Allah senden razı olsun canım humanbeings humanbeings çok güzel oldu topigimiz :KK36:

Bugün size yaşadığım bir olayı anlatacağım. Öğlene doğru hangi sünnetle başlasak diye düşünüp bu sünnete karar verdim. Şu sıcak günlerde uygulayacağımız en kolay sünnet diye düşündüm. Aradan çok zaman geçmeden annem elinde bir takvim kağıdıyla geldi. Birlikte okuduk ve bugünkü takvimde de su içmeyle ilgili bir bölüm vardı. Ne güzel bir tesadüf oldu 😍 Sizin için resmini çektim. Eki Görüntüle 2679502

Hiç haddim olmayarak ufacık bı kelimeyi daha güzel bı hale getirelimmi canım 🙈 tesadüf değilde tevafuk kelimesini kullansak daha hayırlı olur. Tesadüf genelde kendi kendine olan demek tevafuk ise Allah denk getirdi anlamındadır.💕💕

Hiç haddim olmayarak ufacık bı kelimeyi daha güzel bı hale getirelimmi canım 🙈 tesadüf değilde tevafuk kelimesini kullansak daha hayırlı olur. Tesadüf genelde kendi kendine olan demek tevafuk ise Allah denk getirdi anlamındadır.💕💕
Yazarken bunu düşündüm inanki. İçimden tesadüf değil aslında tevafuk diye diye tesadüf yazmışım yine de 😂

Resulullah buyurdu ki: „Unutulmuş bir sünnetimi meydana çıkarana 100 şehit sevabı vardır!” 🌹

Yine ve yeni bir fikirle karşınızdayım 😍 her hafta 1 sünneti hayatıma uygulamak istiyorum. Bana katılmak isteyen var mı? Gelin birbirimize vesile olalım, hayatımıza yön verecek ve bizlere kat be kat sevap kazandıracak bu sünnetleri yeniden hatırlayalım ve günlük yaşantımıza dahil edelim. :KK19:
@love_story @sibell13 honeymilkkk honeymilkkk @aypare- @Seninpandan @sacmalamayin @Sorunlu_ss @Ylnzbrrn @library_ @kadriyana @Mutluol77 @braindamage @Mintimint memurhanim memurhanim @Feslegen @reyyanK @Calypso95 @safi.naz @Rbcl @Asel Erva @Sabr-Sukur-Dua @Saadetim33 terliksuu terliksuu @Kara_gozlum @Pasiflora25 Sadelikherseydir Sadelikherseydir @Feyza2007 @sadehayatt06 @Umut_2019 @Leyl-i-fer mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma @mimiraculum @Nana @pariko @slnkhrmn008 kavs-i kuzah kavs-i kuzah @polokey2244 @mely15 Hemsirecik Hemsirecik @Sensual_in_love
@ciceklibocekli111 @Suskunhanim
@Merve
@Twain @Tavuk_suyu_ @Blue_Black
Ne güzel düşünmüşsün canım bende seve seve katılırım 🥰
Rahmetli büyüklerim su içilmesi ile ilgili hep böyle derdi ama hic layıkıyla yapamadim bu vesileyle çocuklarımızda bu şekilde öğreniriz gün geçtikçe böyle şeyler unutuluyor nesilden nesile sürsün inşallah 🤲🤲🤲

X