Her Hafta 1 Sünneti Hayatımıza Uygulayalım

humanbeings

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
2.315
4.526
30
Resulullah buyurdu ki: „Unutulmuş bir sünnetimi meydana çıkarana 100 şehit sevabı vardır!”

Yine ve yeni bir fikirle karşınızdayım her hafta 1 sünneti hayatıma uygulamak istiyorum. Bana katılmak isteyen var mı? Gelin birbirimize vesile olalım, hayatımıza yön verecek ve bizlere kat be kat sevap kazandıracak bu sünnetleri yeniden hatırlayalım ve günlük yaşantımıza dahil edelim.
love_story S sibellcim honeymilkkk aypare ackerman Seninpandan sacmalamayin S Sorunlu_ss Y Ylnzbrrn library_ kadriyana S selametle66 braindamage Mintimint memurhanim Kafiyesizsiir Mehfam Calypso95 safi.naz Rbcl A Asel Erva S Sabr-Sukur-Dua M M_atruska terliksuu Kara_gozlum Aktif Lora Sadelikherseydir SoLeiL12 sadehayatt06 Umut_2019 Leyl-i-fer mutlulukbenihicbirakma mimiraculum N Nana Oriana BettyRuble kavs-i kuzah polokey2244 M mely15 Hemsirecik hersey_dua_ile
K Kirazxyz S Suskunhanim
merve
Twain Tavuk_suyu_ Blue_Black

Son düzenleme:
Ne güzel düşünmüşsün, varım tabi hep varım

Ne güzel düşünmüşsün, varım tabi hep varım
E yanii bende varım tabiki güzel arkadaşım
Olmaz olur muyum tabi ki varım.
evet ben de varım canim benimm ne güzel düşünmüşsün ❣
Hoşgeldiniz canımlar İnanır mısınız bu fikir gece aklıma geldi, sabah erkenden uyandım kendiliğimden bunu paylaşayım diye aklıma gelen herkesi etiketledim, sizler de etiket yapabilirsiniz

Hoşgeldiniz canımlar İnanır mısınız bu fikir gece aklıma geldi, sabah erkenden uyandım kendiliğimden bunu paylaşayım diye aklıma gelen herkesi etiketledim, sizler de etiket yapabilirsiniz
Gerçekten çok değerli Bi düşünce inşallah hayatımızı bu doğrultuda düzenler ve aynı zamanda sevab kazanırız. Ee senin de hep sadakayı cariyen olacak

Gerçekten çok değerli Bi düşünce inşallah hayatımızı bu doğrultuda düzenler ve aynı zamanda sevab kazanırız. Ee senin de hep sadakayı cariyen olacak
Sizler de buradan faydalanıp anne/babanıza/eşinize/dostunuza/çocuklarınıza anlatıp uygularsınız inşallah. Bir kişiye bile vesile olmak çok değerli

Ya ne kadar güzel dusunmussunuzAllah razı olsun, varim İnşallah,seve seve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…