Her güne bir duâ

kızlar ben banyo yaptıktan sonra suyun altında bi kaç dakika durup ' yarabbim yağdırdığın yağmurun yerlerin kirini aldığı gibi sende beni bu suyla arındır bütün kötülüklerimi kirlerimi al götür' diyorum bunu yapabilirsiniz

Ey ALLAH'ım senin ismin ve bütün kelimelerinle kötülüğün, zehirlenmenin ve belanın şerrinden sana sığınırız
Ey ALLAH'ım senin isminle ve bü-tün kelimelerinle senden dilenen ve verilen, gizlenen ve açığa çıkan her hayırdan senden isteriz
Ey ALLAH'ım senin isminle bütün kelimelerinle gündüz görünen gece karanlık-ta kalan şeylerin şerrinden sana sığnırız..

Amin..

Ey Rabbim, Ben Ki Günahı Sevabından Çok
Aklı Dünyaya Takılmış
Kalbi Fani Şeylere... Anmış Bir Zavallıyım
Ama Sen Öyle Nur Öyle Rahmansın
Öyle Güzelsin Ki
Ne Olur Rabbim Senden Uzak Kalan
Şu Kulunu Kendine Yakınlaştır
İmanınla Dirilt.
Ey Sevdiklerini Sevindirmekten Hoşlanan Rabbim
Sana Açılan Ellerimi Geri Çevirme
Kalbime Aşkınla Tecelli Et Ki
Senden Başka Hiçbir şey Kalmasın O Kalpte
Senden Başka Hiçbir şeyi Olmayacak Kadar Zengin Eyle Beni
Her şey de Seni Anmayı
Her şey de Seni Görmeyi Nasip Eyle.
Bana İsimlerinle Güç Ver Ey Rabbim
O İsimlerin Ki Kalplerin Nuru
Hiçbir şeyi Olmayanların gururudur.
Ey Rabbim Bize İsimlerinin Hakikatini Göster.
Bizi Sensiz Bir An Bile Yaşatma.

Amin..Amin...​

Ya Rabbi! Geçmişten bu yana bildiğim ve bilmediğim, iradem ve iradem haricinde gözümle, dilimle, aklımla, hayalimle maddi ve manevi her bir uzvumla ne günah işlemişsem hepsine tevbe ederim ve tevbe ediyorum. Ey tevbeleri kabul eden Tevvabürrahim. Sen tevbe edenleri seversin, Muhammed asm. hürmetine tevbemi kabul eyle.
Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…