Her gün sizin için dua eden dua kardesleriniz olsun ister misiniz?

huzurolsun

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
3.243
1.934
Hosgeldiniz temiz gönüllü dua kardeşlerim, listemizi oluşturalım, herkes kendisine nasıl dua edilmesini istediğini yazsın. Sonra hergün birbirimize dua edelim. Listede hepimizin duaları olacak, herkes listeyi hergün 1 er kez okusa yeterli olur.

(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.)[Müslim, Tirmizi, İbni Mace]

(En çabuk kabul olunan dua, kişinin din kardeşi gıyabında ettiği duadır.) [Buhari]

Listemizi başlatıyorum dua kardeşlerim, katılmak isteyenler benim gibi duasını yazsın, hemen başlayalım inşallah.

1) Aybirgen: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

merhaba bu şekilde sadece duamızı mı edeceğiz.okuma yapacakmıyız? beni listeye ekleyebilirsin
Hoşgeldin dua kardeşim:KK19::KK36:
Sen de bu şekilde duanı yaz listemize ekleyelim, sonra birbirimizin duasını okuruz, istersen başka dualar da okuruz birbirimiz için. Ona da birlikte karar veririz dua kardeşim.

bende variim :) bencede senin duanda isim degisikligi yapalim bende hayirli evlat istiyorum eşimle huzurlu olmak, kazadan beladan korunmal , ozellikle nazardan korunmak için dua istiyorum

beni de ekle canım senin duanı yapsak herkese isim değişse olmaz mı

bende variim :) bencede senin duanda isim degisikligi yapalim bende hayirli evlat istiyorum eşimle huzurlu olmak, kazadan beladan korunmal , ozellikle nazardan korunmak için dua istiyorum

bende hayırlı sağlıklı bebek istiyorum, huzurlu mutlu sevdiklerimle bir yaşam diliyorum kendim için ne diliyorsam herkes için de gönülden dileyip dualar ediyorum...bende kardeş olabilir miyim :)

Hoşgeldiniz canım dua kardeslerimmm:KK19: Tamam listemizi hazirlayim bu duayi hepimiz için ortak yapalım, bu grup daha çok hayırlı evlat isteyenlerden oluşuyor galiba. Farklı duaları olanlar varsa onlar da yazsın duasını, onlara da kendi isteklerine göre dua ederiz. Ne güzel dua kardesligimiz oldu, çok mutlu oldum:KK68: Allahım kabul etsin dualarımızı. Listemizi hazırlıyorum canlar, hemen bugün başlayalım birbirimize dua etmeye:KK55:

Hoşgeldiniz canım dua kardeslerimmm:KK19: Tamam listemizi hazirlayim bu duayi hepimiz için ortak yapalım, bu grup daha çok hayırlı evlat isteyenlerden oluşuyor galiba. Farklı duaları olanlar varsa onlar da yazsın duasını, onlara da kendi isteklerine göre dua ederiz. Ne güzel dua kardesligimiz oldu, çok mutlu oldum:KK68: Allahım kabul etsin dualarımızı. Listemizi hazırlıyorum canlar, hemen bugün başlayalım birbirimize dua etmeye:KK55:

liste hazırlanınca isimleri not alırız isim isim dualar ederiz, bende tüm bebek isteyenler için dua ediyorum ama listemizdeki bebek isteyenlere isimleriyle ayrıca dua ederim inşaallah

Mlkem: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım mlkem rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, ibadetlerini kabul et devamlı et eşiyle çocuklarıyla aynı çatı altında birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, evlerine bereket yuvalarında huzur olsun evlatlarına uzun hayırlı iman dolu ömür nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

benim duam bu şekilde arkadaşlar eklermisiniz.

Listemizi başlatıyorum dua kardeşlerim, katılmak isteyenler duasını yazsın, şimdilik mutlu yuva ve hayırlı evlat isteyenler olduğu için tek kategori duamız var, farklı duaları olanlar varsa ve kendi dualarını yazarlarsa onlara da kendi istedikleri gibi dua ederiz canlar, listemizdeki herkese gönlümüzden geçen sure ve duaları okuyabiliriz. Örneğin herkese 1 er Fatiha okuyabiliriz veya başka sure ve dualar. Ama listemizi mümkün olduğunca sık okumaya çalışalım canlar. Bi de burda kendimizi de tanıtalım, yeri gelince mutluluğumuzu, yeri gelince derdimizi paylaşalım, birbirimizi iyi tanırsak daha gönülden dua ederiz, gerçekten dua kardeşi oluruz:KK36:

Bismillahirrahmanirrahim

MUTLU BİR YUVA VE HAYIRLI EVLAT İSTEYENLER:

1)Evinamin
2)Canasu
3)Tubatesbih
4)Mutlu-umutlu
5) Aybirgen

Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım (listemizdeki isimleri sayalım).......... rumuzlu kullarını sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşleriyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed. Amin.

Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım

1)Evinamin
2)Canasu
3)Tubatesbih
4)Mutlu-umutlu
5) Aybirgen

rumuzlu kullarını sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşleriyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed. Amin.

1 Fatiha 3 İhlasla Aminnnn

Mlkem: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım mlkem rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, ibadetlerini kabul et devamlı et eşiyle çocuklarıyla aynı çatı altında birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, evlerine bereket yuvalarında huzur olsun evlatlarına uzun hayırlı iman dolu ömür nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

benim duam bu şekilde arkadaşlar eklermisiniz.
Hoşgeldin canım aramıza :)

Listemizi kişiye özel hazırlasam daha iyi olacak canlar, ufak tefek değişiklikler olabiliyor dualarımızda. İsteyen duasını istediği gibi düzenleyebilir dua kardeşlerim.

Bismillahirrahmannirrahim

1) Aybirgen: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım aybirgen rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

2) Evinamin:

3) Canasu: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım canasu rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

4) Tubatesbih: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım tubatesbih rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

5) Mutlu-umutlu: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım mutlu-umutlu rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, eşiyle birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, onlara en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

6)Mlkem: Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım mlkem rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, ibadetlerini kabul et devamlı et eşiyle çocuklarıyla aynı çatı altında birbirlerini çok sevip çok iyi anlayabilmelerini nasip et, sevgi ve bağlılıklarını artır, aileleriyle de araları iyi olsun, evlerine bereket yuvalarında huzur olsun evlatlarına uzun hayırlı iman dolu ömür nasip et, her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru. Amin. Allahümme Salli Ala seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli seyyidina Muhammed.

Hepiniz için dua ettim canlar, Allahım kabul etsin:21:

Estağfirullah estağfirullah estağfirullah, Elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed, Allahım EVİNAMİN rumuzlu kulunu sevdiğin, razı olduğun kullarından eyle, hayırlı huzurlu mutlu, Senin rızan doğrultusunda geçirilmiş bir ömür ver, evinamin arkadaşımızla birlikte burada sana dua eden herkesin dualarını kabul ,sıkıntıları affeyle.hayırlısıyla tez zamanda evinamini gerçekten sevecek değer verecek,bilgili kültürlü,maddi durumu iyi olan,anlayışlı,yakışıklı,ailelerinin de anlaşabileceği birini evinamin in karşısına çıkar, Vesile olmaya çalışan insanların gönüllerine ve akıllarına en doğru en hayırlı,maddi ve manevi olarak en güzel insanı akıllarına getirmelerini ve evinamin ile görüştürmelerini ve hayırlısıyla tez zamanda ömür boyu sürecek mutluluk dolu huzur dolu sorunsuz bir evlilik yapmasını nasip eyle.her türlü nazardan, kazadan, beladan muhafaza et, her türlü kötü insanın şerrinden koru
Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…

Beni de listeye eklermisiniz inşallah birbirimize yardımcı oluruz dualarımızla
benim en acil durumum ayrı eve çıkmak kayınpederlerimle oturuyorum sıkıntılarım var.birde erkek kardeşim askerden geldi iş bulamıyor

Beni de listeye eklermisiniz inşallah birbirimize yardımcı oluruz dualarımızla
benim en acil durumum ayrı eve çıkmak kayınpederlerimle oturuyorum sıkıntılarım var.birde erkek kardeşim askerden geldi iş bulamıyor
Hoşgeldin canım, senin için de dua ederiz tabiki.

X