Saç Kesim Şekilleri Her gün saç yapmak

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bende sizin gibi üşenirdm gittim afrika orgusu yaptrdm 1 ay rahat ettim açtığımda saçlarım 5 parmak kisalmisti :KK43: bence keratin bakım yaptır. Sonrasında kabarmiyor doğal halde bile güzel oluyor. Yada brezilya fonu yaptr hergün ugrasmazsn. Deisik model istiyorsan at kuyrgu her zaman kurataricidir. Yada maşa ama oda ugrastrr en iyisi perma:)))
Keratin bakim gercekten ise yariyor mu nasil bi sey maske felan mi

Köpük hangisi olabilir mesela bende milk shake var bide elidorun buklelisi vardı
Taft var bende memnunum.
Saclari tariyorum sprey sikip banyodan sonra. Onume alip yukari dogru sıkıp birakiyorum kopuklede ayni islemi yapip kurutuyorum. Saclarim kalcamda benim.bende de cok guzel duruyor ama kisa sacta daha havali duruyor. Kurtarıcı bi model 10 dakika suruyor max.

Bende sizin gibi üşenirdm gittim afrika orgusu yaptrdm 1 ay rahat ettim açtığımda saçlarım 5 parmak kisalmisti :KK43: bence keratin bakım yaptır. Sonrasında kabarmiyor doğal halde bile güzel oluyor. Yada brezilya fonu yaptr hergün ugrasmazsn. Deisik model istiyorsan at kuyrgu her zaman kurataricidir. Yada maşa ama oda ugrastrr en iyisi perma:)))

Keratin yaptırdım çok iyi geldi tabi iki üç defa yaptırmak gerekiyor öyle işe yarıyor saçımdan rahatsız değilim şuan tek derdim yapacak model bulamamak... bide ön kısımdaki küçük saçlar... perma hiç denemedim nasıl oluyor brezilya fönünden korkmuştum zarar veriyor falan diye duydum

Küçük saçları spreyle yapistirabilirsiniz at kuyruğu yaada topuzda. Ben bazen gece yatmadan öruyorum sabah açtığımda hoşuma gidiyor. Bazen saçımı önden topluyorum. Saçlarım düz gerçi ama ben mesela saçlarımı kuruturken en az 20defa tararim dümdüz oluyor.

Jöle pek denemedim kafamda canlanan sanki kafama zank gibi yapışmış bir saç görüntüsü... bide saçımın ön taraflarında küçük küçük saçlar var deli oluyorum topladığım an hemen çıkıyorlar :KK43:
Doğal görünen jöleler de var. O küçük saçlar da açık olunca göze batmıyor

Merhaba ben saçlarım için yapacak model bulamıyorum dalgalı normal hafif kabarık bir saça sahibim. Saçımın kendi rengi koyu kestane fakat şuan ombreli yaptırdığım günden beri herkes çok beğeniyor yakıştırıyor eskiden çok kabarırdı çok uğraştım düzelttim şimdi iyi fakat düz fönden başka bir şey bilmiyorum şöyle pratik kolay hemde yakışacak bildiğiniz modeller var mı ne önerirsiniz dergi olur siteler olur ya da kendi tavsiyeleriniz... bişey bilmediğim için içimden hiç bişey yapmakta gelmiyor sıkıldım artık
Saçlarını topla topuz tokasıyla harikalar yaratırsın bence benim kısa saçlarıma bile oluyorsa herkese olur :) İnternetten bak yapılışına çok kolay

Aynı saça sahibim,jöle değil de köpük kullanın. Saç nemliyken sürün kurutun hoş oluyor.
Ya da ben akşamdan saçımı yıkayıp kuruyunca örüyorum sabah açınca çok güzel dalgalar oluyor bukle belirginleştirici yada köpük sürüyorum.

Keratin yaptırdım çok iyi geldi tabi iki üç defa yaptırmak gerekiyor öyle işe yarıyor saçımdan rahatsız değilim şuan tek derdim yapacak model bulamamak... bide ön kısımdaki küçük saçlar... perma hiç denemedim nasıl oluyor brezilya fönünden korkmuştum zarar veriyor falan diye duydum
Perma da masum bi işlem değil. Az da olsa zararı oluyor tabi. Kullanılan ilacın iyi olması lazm. Bu yüzden güvenilir biyere yaptrmalisnz

Elidorun bukleli saclar ixin kremini sür saclarini ör, sabah aç. Al sana model hic ugrasmadan.

Uzunsa eğer yandan ayırıp doğal bırak
Enseden topuz
Yarım topuz
At kuyrugu
Mısır örgü
Balık sırtı örgü
Düz fönlü
Üstten topuz önden 2 tel çıkarılmış
İki yandan örgü
Arkaya taranmış baskılı model
Örülmüş açılmış dalgalı saç
Geceden bugidilenmiş saç